Wyszukane wzornictwo, odważne desenie, zmysłowe fasony - te cechy odróżniają zwyczajną, bawełnianą bieliznę od luksusowej od Kenzo, Lacriox i Galliano. Bieliznę tych projektantów będzie można kupić już na początku sierpnia w wybranych sklepach z bielizną Gorseteria, m.in. w Warszawie, Częstochowie, Krakowie, Szczecinie, Olsztynie i na Śląsku.

KENZO

Linia bielizny jest uzupełnieniem kolekcji ubrań jesień-zima 2007/2008. Dominują w niej malarskie kwiatowe wzory na elastycznych satynach. Przeważa czerwień w zestawieniu z czernią, ecru oraz zielenią. Finezyjne, misterne wykończenia: kokardki, mereżki, ozdobne guziczki mają za zadanie podkreślić wyjątkowość kolekcji. Bielizna Kenzo ma nowoczesną formę, ale ze względu na subtelność dodatków dedykowana jest romantyczkom.

LACROIX
Wyraziste, graficzne, nieco abstrakcyjne wzory tworzą wyjątkowy kolaż w zestawieniu z różnymi rodzajami koronek, pasmanterii i kokardek. Klasyczne, kobiece fasony nabrały drapieżności dzięki awangardowej kolorystyce. W kolekcji są także wzory bardziej stonowane, z przewagą koronek, w sprawdzonym czarno-białym duecie.GALLIANO
Kolekcja dopracowana w najdrobniejszych szczegółach - finezyjne połączenie koronkowych wstawek, delikatnych satynowych lamówek, plecionych jak warkocze ramiączek, metalowych wisiorków, kokardek... Galliano ma nadzieję, że kobiety oszołomią delikatne, elastyczne jedwabie z drukowanymi lub wrabianymi wzorami.

Komplet bielizny od znanych projektantów będzie kosztować od 300 do 1000 zł.