Latem o stopy należy dbać szczególnie. Wysokie temperatury i duża liczba godzin "na nogach" męczą stopy i powodują opuchnięcia. Do tego mogą dołączyć choroby skóry.

Buty - druga skóra
By zapobiec przegrzaniu i braku uczucia komfortu, stworzono buty, które ważą jak piórko, dopasowują się do kształtu stóp, są antybakteryjne i superwygodne. W walizce nie zajmują dużo miejsca i z powodzeniem można prać je w pralce. Co to za wynalazek? To klapki i balerinki firmy Crocks.

Również bardzo wygodne i praktyczne buty oferuje marka Sketchers. Sandałki z miękkiego plastiku z powodzeniem założysz nawet do zwiewnej sukienki lub spódnicy. Do biegania po gorących miejskich chodnikach jak znalazł.
I wreszcie superlekka nowość Pumy: metaliczna skóra i satynowe wyściełanie dają efekt nowoczesności i elegancji. Oryginalne i ciekawe balerinki nie nadają się jednak do biegania po plaży i kąpieli w wodzie. Za to możesz w nich szaleć na wakacyjnej imprezie. Do białego rana.

Na stopach gwiazdy
Nawet Paris Hilton bardziej niż o sexy look dba o komfort i wygodę. Po plaży biega w czarnych balerinkach, które świetnie komponują się z jednoczęściowym koronkowym kostiumem i ogromnymi okularami. Zdrowo, bezpiecznie i bardzo modnie!

Galeria modnych wakacyjnych butów:

1. Sketchers bikers, kolor i wzór zobowiązujące, dla koneserów, ok. 150 zł

2. Klapki Crocks na każdą okazję, pasują do (prawie) każdej letniej kreacji, 159 zł

3. Sandałki Sketchers calies, idealne do chodzenia zarówno po mieście, jak i lesie, ok. 90 zł

4. Balerinki firmy Crocks, idealne do pływania w morzu i biegania po plaży, 159 zł

5. i 6. Balerinki PUMA dostępne w dwóch kolorach: złotym i srebrno-turkusowym, wzór

7. Sportowe balerinki na dłuższe trasy, PUMA, ok. 329 zł