Znana min. z filmów "Bez przedawnienia" i "Frida" Judd nawiązała współpracę z firmą Goody's Family Clothing. "Jestem bardzo przejęta. Cieszę się, że zaangażowano mnie w ten projekt. Mam nadzieję, że zapewni kobietom proste i ładne ubrania" - powiedziała aktorka w jednym z wywiadów.

Także jesienią w sklepach pojawią się ubrania projektu Penelope Cruz. Muza Almodavara wraz ze swoją siostrą - również aktorką Monicą Cruz - zaprojektuje oraz wypromuje nową linię dla Mango. W ich siostrzanej kolekcji znajdą się klasyczne ubrania w stylu lat 50., a także szykowne, wieczorowe kreacje, w których każda kobieta poczuje się jak na czerwonym dywanie.

Projektowanie to ostatnio ulubione i bardzo dochodowe hobby gwiazd. Z sukcesem swoje ubrania sprzedają Jennifer Lopez, Anastacia, Sarah Jessica Parker i Gwen Stefani. Najbardziej spektakularny sukces odniosły jednak Madonna i Kate Moss. Dzięki Madonnie sprzedaż w H&M wzrosła w miesiąc prawie o 30 proc. Natomiast na otwarcie kolekcji Moss w Top Shopie przyszły takie tłumy, że nie dało się przejść ulicą, a sieć w ciągu tygodnia zarobiła prawie 3 miliony funtów.