Producentom bielizny chodziło o to, by po założeniu majtek i stanika marki Chantelle kobieta poczuła się jak podczas podróży w głąb dzikiej Afryki. Cokolwiek to znaczy! Podobno każda z nas po założeniu bielizny z najnowszej kolekcji Africa Wild & Sexy będzie uwodzić tajemniczością, zachwycać egzotyką i nieprzewidywalnością. Schowajcie się, dziewczyny Bonda!

Nosiłyście majtki w kolorze safari, czerni, głębokiego brązu, urzekającego nugatu oraz bieli, toffi i kości słoniowej? A do tego śmiałe wzory podkreślające krągłości, hafty wyszyte na przezroczystych tiulach, dzięki czemu na skórze widoczny jest efekt tatuażu.

Pokaz bielizny odbył się w towarzystwie afrykańskich rytmów wygrywanych na bębnach, a gościem specjalnym wieczoru była Elżbieta Dzikowska, która opowiadała o podróżach po Czarnym Lądzie.

Pokaz obejrzały m.in. Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Fitkau-Perepeczko, która stanik nosi dopiero od kwietnia tego roku, oraz Dominika Ostałowska i Maria Pakulnis - ambasadorki marki. Imprezę prowadziła Anna Popek.

Anna Popek Agnieszka Fitkau-Perepeczko

Dominika Ostałowska Maria Pakulnis