Dziennik.plModa

Czwartek, 24 maja 2012

Imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny

Pogoda: Warszawa Dziś

temp. 26°C

Zobacz najlepiej ubranych ludzi świata

2009-08-06 | Ostatnia aktualizacja: 03:03 | Komentarze: 0 | skomentuj

Magazyn "Vanity Fair" ogłosił swoją doroczną listę najlepiej ubranych osobistości showbiznesu. Na pierwszym miejscu listy sław międzynarodowych znalazła się Penelope Cruz, wysoko oceniono też Carlę Bruni-Sarkozy i Michelle Obamę. Wśród panów przodował Barack Obama, Brad Pitt i Daniel Craig, który na planie Bonda dostał chyba niezłą lekcję stylu.

Pogoda

POLSKA

Czwartek 2012-05-24

temp. min 5°C max. 28°C
opady: niewielkie opady

Twoje miasto:

Program TV

Sprawdź program swojej ulubionej stacji:

Prestiżowa lista najlepiej ubranych sławnych osób to coroczny ranking, w którym docenia się całoroczne starania gwiazd by wyglądać interesująco, elegancko i z klasą. Ceni się tutaj nie tyle trendy, co własny styl, konsekwencję, pomysłowość i stosowność stroju do okazji.

W tym roku na liście debiutuje Michelle Obama, o której bezpretensjonalnym podejściu do mody mówi się już od dawna. W rankingu wysoko stoi także jej mąż, prezydent Barack Obama, u którego pewnie widać rękę żony. Carla Bruni-Sarkozy dalej zachwyca swoją metamorfozą w stateczną Pierwszą Damę dzięki strojom oraz dodatkom Diora i Hermesa.

Wśród gwiazd międzynarodowych na drugim miejscu stoi Penelope Cruz (wygrywa jednak wśród aktorek), znana z przepięknych kreacji na czerwony dywan i upodobania do smokingów YSL. Doceniono także urocze ubiory Anne Hathaway, która po występie w "Diabeł ubiera się u Prady" bardzo przykłada się do swoich stylizacji i także jest fanką YSL. Ranking znalazł też miejsce dla Alicii Keys, która łączy w sobie upodobanie do strojów etno, glam i prostych sukienek od Donny Karan.

Oprócz Baracka Obamy, wśród panów laury należą się w tym roku Danielowi Craigowi, na którego najwyraźniej spłynęła nonszalancja Jamesa Bonda. Jak zawsze zachwyca Brad Pitt, który ma niezwykłe wyczucie stylu i nie ma swojego stylisty. Znalazł się tam też elegancki Arpad Busson, finansista i narzeczony Umy Thurman.

________________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Możesz mieć ubranie z kawy lub pokrzywy
>>> Wolimy dziwadła niż słodkie ślicznotki
>>> Czy kupiłabyś biżuterię Lily Allen?

Mauss, uha
Źródło: dziennik.pl

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.
Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecane

Najczęściej komentowane

«