Lateksowe ciuszki Ciary i swobodny garnitur Chrisa Browna to tylko połowa sukcesu. Oboje muzycy mogą pochwalić się świetnymi warunkami fizycznymi i wokalnymi. A czarny dopełnia seksownej całości. Rihannie także niczego nie brakuje. Ani czarnego, ani zmysłowego.

Piosenkarka z Barbadosu ma nie tylko oryginalny głos, ale i rewelacyjną figurę i niebanalną urodę. Jest jeszcze młodziutka, ale na koncertach lubi zamieniać się w demona seksu. Wkłada więc czerń.

Celebrytka Kim Kardashian i aktorka Angel Lola Love to ikony kobiecości. Obie panie z namiętnością odsłaniają krągłości i lubią robić wrażenie na mężczyznach. Od czasu do czasu lansuje się także posągowa blondynka Charlize Theron. Są sytuacje, w których po prostu obowiązkowo trzeba zrobić piorunujące wrażenie. Z czarnym zwykle się udaje.

Nicole Scherzinger, dziewczyna kierowcy Formuły 1, Lewisa Hamiltona, nawet w biały dzień, na spacer do Hyde Parku w Londynie, wkłada czarne koronki. Czyżby chciała w ten sposób pobudzić wyobraźnie swojego chłopaka? Zgrabny bicepski, kaloryferek na brzuchu - Flo Rida wie, co zrobić by pokazać się z najlepszej strony. Czarnej strony, oczywiście.