Kobiety lubią czuć się eleganckie i wiedzą, że w dopracowanych, kobiecych kreacjach podobają się mężczyznom. Wie o tym dobrze Charlize Theron - była modelka, aktorka, która zawsze była oznaką nienagannej elegancji i smaku. Jeśli szukasz inspiracji, by trochę podrasować swoją szafę i nadać jej klasycznego stylu - weź przykład z Theron.

Aktorka promowała ostatnio w Europie swój nowy film "Hancock" (gra w nim u boku Willa Smitha). Na każdym pokazie - czy to w Londynie, czy w Moskwie, prezentowała się zjawiskowo. Była kobieca, stylowa i elegancka. W odróżnieniu od niektórych hollywoodzkich gwiazd Theron wie, że klasyczny styl nie wymaga eksperymentów i żonglowania konwencjami. Wystarczy zastosować się do zasady: strój ma mnie upiększać, nie szpecić; ma być jak rama obrazu, a nie go zdominować. Dlatego zawsze ma w bagażu "małą czarną" - w kilku wersjach.

Mała czarna w trzech odsłonach

Ponadczasowość, czuli urok stylu glamour

Theron ma żelazne zasady, której nigdy nie łamie. Docenia wagę klasyki (zdj. 1 i 2), więc nigdy nie traci głowy, dobierając kreacje. Jeśli pozwala sobie na luźniejszy styl romantyczny (zdj. 3), zawsze dba, by fryzura i dodatki idealnie dopełniały kreację. I nawet w zwykłych spodniach wygląda bardzo kobieco. I naturalnie (zdj. 4).