Dla grzecznych blondynek

Izabela Skorupko i Hayden Panettiere na oficjalne gale wybierają widoczne, ale nie nachalne ozdoby z wiszącą na delikatnym łańcuszku bryłą. Elegancko, ale nie ekstrawagancko.

Dla prawdziwej damy

Perfekcyjnie zaczesana fryzura i długie kolczyki z kamieni szlachetnych nawet szarą myszkę zamienią w wielką damę. Taką jak Kim Basinger lub Nicole Kidman.

Coś niebieskiego

Reese Witherspoon i Scarlett Johansson wiedzą, że ich atutem są nie tylko blond włosy, ale i błękitne oczy. Dzięki kolczykom z dużymi niebieskimi kamieniami są jeszcze bardziej widoczne.

Typ niepokorny

Krótka fryzura na chłopczycę aż się prosi o kobiece dodatki. Sharon Stone i Mena Suvari ostatnio często pojawiają się w kolczykach w kształcie dużych okręgów.

Ciemny kamień

Cate Blanchett i Anna Chlumsky preferują biżuterię o oryginalnych kształtach. Srebro lub białe złoto plus duży ciemny kamień prezentują się intrygująco.

Seksowne wisiorki

Polska modelka Joanna Krupa i aktorka Vanessa Minnillo stawiają na seksowny image. Ich biżuteria jest strojna i widoczna, ale niespecjalnie wyszukana.

Kulki i kokardki

Bezpretensjonalne szatynki takie jak Debra Messing i Emmy Rossum mogą pokreślić swoją urodę diamentowym kolczykiem ze słodką kokardką lub zalotnie dyndającymi kulkami.

Galeria kolczyków

1. Kolczyki z imitacji pereł i kryształkami Swarovskiego, Vivienne Westwood, ok. 500 zł

2. Metalowe sprężynki, Cropp, 9 zł

3. Srebrno-czarne kółka, Yes, 149 zł

4. Wiszące listki i kuleczki, Swatch, 190 zł

5. Pioruny z imitacją brylancików, Swatch, 169 zł

6. Gwiazdki z kryształkami Swarovskiego, Vivienne Westwood, ok. 350 zł

7. Koła ze złotym brokatem, Galeria Centrum, 29 zł

8. Grube okręgi, Esprit, ok. 160 zł

9. Wiszące z owalnymi szkiełkami, Galeria Centrum, 90 zł

10. Wiszące z czerwonymi kamyczkami, Galeria Centrum, 49 zł

11. Łańcuszki, Esprit, ok. 160 zł