Ten jednoczęściowy kostium kąpielowy sporządzony jest z tak niewielkiej ilości materiału, że nazywa się bikini. Topless bikini, gdyż poza innymi kobiecymi wdziękami odsłania także nagie piersi.

MĘŻCZYŹNI OSZALEJĄ!

Oto propozycja firmy Victoria’s Secret, jednej z najbardziej znanych, ekskluzywnych marek bieliźniarskich na świecie. Mający formę jednego kawałka materiału kostium zwęża się ku górze przybierając postac cienkich paseczków, które nawet nie próbują ukrywać kobiecych wdzięków.

Panowie zapewne mieliby używanie, ale czy kobiety zaczną tłumnie nosić ten nowy wynalazek? Tym bardziej, że jak zauważył jeden z portali, do ceny kostiumu należy dodać również cenę mandatu za obnażanie się w miejscach publicznych… Topless bikini jest sprzedawane z paskiem materiału, którym w razie potrzeby można zakryć sam biust. Ale w takim przypadku całośc w ogóle traci swoje uzasadnienie… Nowe bikini zaprezentowane zostało przez Lindsay Ellingson. Na ciele chorobliwie chudej modelki, podejrzewanej o anoreksję, topless bikini również traci rację bytu – po prostu nie ma czego odsłaniać. Z pewnością przeciętna kobieta prezentowałaby się w nim znacznie apetyczniej.