To był już 12. Wielki Charytatywny Bal Dziennikarzy. Aula Politechniki Warszawskiej zaroiła się od znakomitych gości - z prezydentem RP i jego małżonką Marią na czele. Ten bal przejdzie do historii z powodu sesji zdjęciowej, jaką z pierwszą parą zrobiła sobie Doda (sesji okraszonej pocałunkiem, dodajmy). Zobaczmy, jak prezentowały się znane z ekranu naszych telewizorów panie.

czytaj dalejAlicja Resich-Modlińska nie byłaby sobą, gdyby klasycznej elegancji nie złamała jakimś strojnym elementem. Wyjątkowo przypadł nam do gustu wielki naszyjnik - uważamy bowiem, że piękna kobieta powinna mieć coś białego przy szyi. Wielki plus za doskonale dobraną torebkę!

czytaj dalej


Doda wyglądała... dziwnie. Miało być modnie i chyba elegancko, a wyszło jak zwykle. Dlaczego ta superzgrabna, powabna kobieta nie może zrozumieć, że naprawdę nie zaszkodziłoby jej raz na jakiś czas wystylizować się na wampa z lat trzydziestych albo na elegancką damę z balu w operze? Jest Dodą - chyba czas przestać się napinać. Cały kraj już od dawna wie, że królowa jest tylko jedna.

czytaj dalej


Pierwsza Dama RP Maria Kaczyńska nie eksperymentuje ze strojem - i bardzo dobrze. Małżonka prezydenta zazwyczaj stawia na sprawdzone zestawy, co miało także miejsce na Balu Dziennikarzy. Jeśli moglibysmy coś sugerować pani Marii, to poradzilibyśmy, by pomyślała jednak o jaśniejszych kreacjach.

czytaj dalej


Monika Olejnik jak zwykle nie zawiodła. W zeszłym roku zobaczylismy ją z twarzą Marylin Monroe, w tym roku urzekła czerwienią sukienki. Pani Monika zna nie tylko zakamarki dusz polityków - wie, jak się ubrać, by zawsze wyglądać efektownie. To rodzaj inteligencji modowej.

czytaj dalej


Dorota Williams, szefowa zespołu stylistów "Tańca z gwiazdami" utwierdziła nas w przekonaniu, że koronki są nadal modne, a odrobina teatralnej stylizacji nikomu jeszcze nie zaszkodziła. Szczególnie uwiódł nas kolor sukienki. To hit tej zimy - zresztą nie tylko tej. Mamy "czuja", że nie wyjdzie z mody jeszcze przez kilka sezonów.

czytaj dalej


Beata Tadla z TVN 24 ma grono zagorzałych fanów - co nas nie dziwi, gdy patrzymy na nią w takim seksownym stroju. Nic dziwnego, że mąż - Radosław Kietliński z Polsat News - zazdrośnie strzeże swojej pięknej żony! A te buty... po prostu bajka!

czytaj dalej


Pani prezydent Hanna Gronkiewicz-Waltz wyglądała statecznie, naszym zdaniem nawet trochę za poważnie... ale z drugiej strony jak miała wyglądać? Nie jest już podfruwajką, reprezentuje poważny urząd. Tylko jedna malutka uwaga - więcej koloru, pani prezydent!

czytaj dalej


No cóż... Katarzyna Piekarska nie zasłużyła na pochwałę. Miała się ubrać, a się przebrała - konkretnie za hajduczka. Czyżby pochłonięta politykowaniem pani Katarzyna zapomniała, że na takiej imprezie będzie kilkuset fotografów i jej zdjęcia pójdą w świat?

czytaj dalej


Katarzyna Kolenda-Zaleska wyglądała naszym zdaniem trochę za smutno? Cekiny - jak najbardziej, ale przecież one mogą być kolorowe. Skromność to wspaniała cecha, ale niestety nie sprawdza się na wielkich galach i w świetle fleszy. Tu można pozwolić sobie na całe morze próżności.

czytaj dalej


Anna Popek - podobnie jak Monika Olejnik - nigdy nie zawodzi w kwestii doboru stroju. Postawiła na najbardziej chyba kobiecy element w damskiej modzie: prostą sukienkę, eksponującą piersi. Ten patent zawsze się sprawdza - zwłaszcza gdy się ma taką figurę jak Anna Popek.