Mimo że za oknami siarczysty mróz, znamy już propozycje popularnej sieciówki na ciepły sezon. Wiosną w naszych szafach zagoszczą kwiaty. Będzie kolorowo, słonecznie i wesoło - jak w wielkim ogrodzie! Nie na darmo kolekcja otrzymała nazwę "Garden Collection". Propozycje H&M urzekły nas jeszcze jednym - projektanci pełnymi garściami czerpią z mody lat 70., tworząc ultrakobiece propozycje. A co najważniejsze - na każdą kieszeń!czytaj dalej...


Kolekcja jest poza tym w 100 proc. ekologiczna - każdy jej element został wykonany z materiałów odzyskanych w wyniku recyclingu (także plastikowych butelek). Nosząc te modne fatałaszki możesz więc mieć poczucie, że oto robisz coś dobrego dla Matki Ziemi!

czytaj dalej...


Projektanci widzą też wyraźnie lato - o tym mogą świadczyć przewiewne sukienki na upały w ekologicznych kolorach. Widać, że w 2010 roku zieleń rządzi niepodzielnie!

czytaj dalej...To propozycja dla odważnych i nie ukrywajmy - dla zgrabnych. Spodnie w kwiaty sprawdzą się zarówno podczas letnich imprez na świeżym powietrzu, jak i weekendowych spacerów.

czytaj dalej...


Panowie, o was też nie zapomniano! W nadchodzącym sezonie odważnie łączcie kolory i nie bójcie się ozdób typu szale i apaszki.

zobacz więcej...


A oto inne propozycje z kolekcji H&M:

zobacz więcej...


zobacz więcej...


zobacz więcej...


zobacz więcej...


zobacz więcej...


zobacz więcej...