• ~danka
    2015-04-16 17:20
    Ile sera jest w serze? Na to pytanie mogą odpowiedzieć tylko producenci serów. Gdyby odpowiedzieli szczerze, wtedy nikt już tych serów by nie kupował. Smacznego.
  • ~REALISTA
    2015-04-16 13:12
    DOBRE ZOLTE SERY SA W CENIE OKOLO 100ZL POdawane sa W STOLOWKACH RESORTOWYCH DZIECI I ICH SLUGUSOW . DLA POLAKA TO ZA 16ZL I TO W PROMOCJI , JUZ DAWNO PRZESTALEM JESC TE POdroby.I
  • ~Wiesz co jesz?
    2015-04-16 14:33
    Tak jak ktoś napisał: DOBRY ŻÓŁTY SER TO 100zł/kg, a te z marketu na 15zł to jedynie ser udają, bo nawet tłuszcz jest w nich roślinny palmowy(SIC!), że nie wspomnę o sztucznym kolorze (barwniki) i konserwantach !!! Dodajmy do tego techniczne emulgatory w produkcji trwającej zamiast kilka miesięcy,kilkanaście dni lub mniej, stare mleko ze sterydami i antybiotykami od krów co słońca nie widziały... itd. Mamy porównanie szampana z winem musującym za 10zł które tylko szampan udaje. Albo tradycyjnej parówki z tą z marketu co często nawet mięsa w sobie nie ma... tylko kości, żelatyna i inne wypełniacze.
    A na koniec: Do PIZZY TYLKO Mozarella - biały ser wywodzący się z Włoszech.
  • ~jan byl jasiem
    2015-04-16 10:32
    sery sa faszerowane tluszcze roslinym palmowym i roznego rodzaju konserwanty wrrrr fe

    dzisiaj lepiej nie jadac serow , jak ktoś raz na tydzień zje 20 -40g to przezyje
  • ~Art
    2015-04-16 14:07
    niezastąpiony przy pizzy? haha Tylko mozarella a nie żaden żółty ser do pizzy
  • ~POLAK z Norwegii
    2015-04-17 07:44
    PIS ci da PIS-da Prezes je ser za 200 zl/kg i ma ochrone za 2 000 000zl/ rocznie !
    Alleluja
    pieniadze SKOKow zostaly przekazane w celu zasilenia konta PiS senatora Biereckiego. a on z tych pieniazków sfinansuje kampanie panu Dudzie a w nastepnych wyborach oplaci spoty wyborcze PiS.
    Pieniadze zostana wydane na pobozny i prawy cel.
    Do tego sprawiedliwy i szlachetny.
  • ~ewa koby
    2015-04-16 21:57