Polacy pokochali żarcie z ciężarówki. Tomasz Jakubiak: W "food truckach" jest kulinarna magia

| Aktualizacja:

"Food trucki" serwujące szybkie, choć nie zawsze proste dania z wnętrza ciężarówki, zdobywają coraz większą popularność nad Wisłą. Z Tomaszem Jakubiakiem, znanym kucharzem i patronem festiwalu "Żarcie na kółkach" rozmawiamy o fenomenie tego zjawiska.

wróć do artykułu
  • ~och
    (2017-03-25 09:38)
    Jezu! "żarcie"?!
  • ~k
    (2017-03-25 10:09)
    POLACY wcale nie kochaja tego zarcia bo maja swoje jedzenie .Ty zryj to zarcie
  • ~Nieprawda
    (2017-03-25 10:12)
    Kto to jest "Polacy"? Ja jestem Polakiem i omijam to g.......no (budy z jedzeniem) z daleka. Po prostu się brzydzę!!!!!
  • ~antyk
    (2017-03-25 11:00)
    Jak się kanapkowe żarcie ponazywa możliwie egzotycznie i walnie cenę bez mała 20 zeta (bo niby aż tyle warte) to zawsze się znajdzie ktoś, kto to pożre w przekonaniu, że pożera towar całkiem luksusowy. Do tego lampki, kolorowa tablica z menu... A żryjcie, na zdrowie, najlepiej jeszcze idąc gdzieś, bo szkoda czasu. Każdemu według jego potrzeb. Smacznego :>
  • ~hehe
    (2017-03-25 13:55)
    My Polacy mamy jedzenie, a zaprzańcy z EU mają żarcie, z ciężarówki i z koryta.
  • ~erwin
    (2017-03-25 15:04)
    jest to jedzenie dla biedakow nafaszerowane chemia robione tylko dla kasy.
  • ~Mark
    (2017-03-25 15:37)
    W Ameryce takie trucki nazywaja sie potocznie "roach coach". Jak to bedzie po polsku? Moze taksowka dla karaluchow?
  • ~towarzysz observejtor
    (2017-03-25 22:22)
    food trucki zawdzięczają swoją popularność serialowi "19+", w którym to niejaki Rafałek, nawiasem mówiąc kompletnie nie pasujący do swojej serialowej (jeszcze) żonki, takowym foodtruckiem jeździ
  • ~Piotrowicz prokurator PZPR-PIS
    (2017-03-25 23:13)
    PIS trollu Zapomniales dodac, ze z winy Tuska jeden pan ciagle popuszcza w gacie i stale chodzi z wieloosobowa obstawa mimo, ze naród go kocha.
  • ~jowek
    (2017-03-26 16:26)
    wszedzie sie rozwija tylko w centralnej polsce miasteczku Sierpc nie poniewaz burmistrz wraz z radnymi uchwalił uwaga 150 zł (stopiecdziesiat) dziennej opłaty targowej i nie wazne czy to grunt prywatny !!!!!!! czy miejski takie standarty obowiazuja w polsce po orzeczeniu kretynskiego sadu iz "targowiskiem jest k a z d e miejsce gdzie prowadzona jest sprzedaz" czyli panstwo wyciaga lapy po oplate targowa ze sprzedazy z prywatnych gruntow ...grupy przestepcze tez pobieraly oplate(haracz) przynajmniej za ochrone a tu biora za nic i nie ze swojego nawet w prl tak nie bylo ! Zastanawiam sie czy niektorym sedziom nsa i urzedasom wraz z radnymi nie jest blizej do Cuby fidela czy tez do Koreii ludowo demokratycznej
  • ~Dziad
    (2017-03-26 18:36)
    Za moich czasow mowilo sie jedzenie! Zarcie bylo dla zwierzat!
  • ~apetyt
    (2017-03-26 19:33)
    "Jedzenie z ciężarówki - to nie brzmi apetycznie." No nie, apetyczniej brzmi żarcie My jemy jedzenie ****** żre żarcie
  • ~Don Bastiano
    (2017-03-26 21:01)
    Jedzenie z food trucków może jest pyszne,smaczne,ale te kosmiczne,powalające na kolana ceny,a człowiek zarabia najniższą krajową. Na szczęście można samemu smaczny posiłek przyrządzić w domu.
  • ~anna
    (2017-03-27 00:47)
    Magia kulinarna z autobusu co robi za gar-kuchnię? Ten człowiek jest przy zdrowych zmysłach?
  • ~Cuisine
    (2017-03-27 15:07)
    Jedni jedzą, inni żrą. Wszystko zależy od kultury
  • ~ Lech