• ~legendarny Władek
    (2018-05-01 18:39)
    Głowa siwieje d......pa szaleje
  • ~heYYou
    (2018-05-01 22:44)
    Wczoraj Bolesna Wdowa Smoleńska, dzisiaj Radosna Wdowa Smoleńska.
  • ~frefew
    (2018-05-01 19:11)
    krwawa mary...
  • ~gosc II
    (2018-04-30 19:13)
    Według innych portali miała brać udział w ekshumacji.To jak to było: jedno po drugim??
  • ~bufetowy z zakopki
    (2018-05-02 09:25)
    Wiocha po prostu.
  • ~Wojtek bez portek
    (2018-04-30 18:14)
    pokaż co masz w majtkach, tylko to nas interesuje
  • ~Hela
    (2018-05-02 19:40)
    Gdyby pokazała botoks w pochfie to by dostala wiencej lajków na Instagramie
  • ~Ewa63
    (2018-05-02 10:36)
    Pani Merta razi większość portalowiczów swoim niechlujnym wyglądem. U pani Racewicz razi dbałość o wygląd. Trudno wszystkim dogodzić, ale to nie powód, żeby stosować inwektywy i obrażać. Jeśli pani Racewicz swoimi wypowiedziami mnie nie obraża, to jest jej sprawa jak żyje i wygląda. Mnie nic do tego i wam też. Jestem emerytką, dbam o siebie, zmieniam często fryzurę, bo tak chcę, ubieram się wygodnie nie patrząc na aktualne trendy. Mam swój styl, który nie pochłania mi dużo czasu i nie jest rażący dla oczu. Ubieram się w lumpeksach, gdzie można za grosze kupić fajne ciuchy. Często jestem ubrana za 10zł, a znajomi myślą, że to ciuchy z galerii. Jeśli panią Racewicz stać, to może ze swoim życiem robić co chce. Ma prawo. Ja też po tragicznej śmierci ojca w wypadku komunikacyjnym, po sekcji zwłok pilnowałam żeby był ubrany i włożony do trumny godnie. Wiem co przeżyła pani Racewicz, ale życie toczy się dalej, zwłaszcza kiedy trzeba zajmować się małym dzieckiem. Życzę Jej wszystkiego najlepszego.
  • ~Ewa63
    (2018-05-02 10:32)
    Pani Merta razi większość portalowiczów swoim niechlujnym wyglądem. U pani Racewicz razi dbałość o wygląd. Trudno wszystkim dogodzić, ale to nie powód, żeby stosować inwektywy i obrażać. Jeśli pani Racewicz swoimi wypowiedziami mnie nie obraża, to jest jej sprawa jak żyje i wygląda. Mnie nic do tego i wam też. Jestem emerytką, dbam o siebie, zmieniam często fryzurę, bo tak chcę, ubieram się wygodnie nie patrząc na aktualne trendy. Mam swój styl, który nie pochłania mi dużo czasu i nie jest rażący dla oczu. Ubieram się w lumpeksach, gdzie można za grosze kupić fajne ciuchy. Często jestem ubrana za 10zł, a znajomi myślą, że to ciuchy z galerii. Jeśli panią Racewicz stać, to może ze swoim życiem robić co chce. Ma prawo. Ja też po tragicznej śmierci ojca w wypadku komunikacyjnym, po sekcji zwłok pilnowałam żeby był ubrany i włożony do trumny godnie. Wiem co przeżyła pani Racewicz, ale życie toczy sie dalej, zwłaszcza kiedy trzeba zajmować się małym dzieckiem. Życzę Jej wszystkiego najlepszego.
  • ~Genitaliusz
    (2018-05-01 09:27)
    Brzydactwo po operacjach ale pod majtki bym jej zajrzał.