• ~motek
    (2017-07-28 12:45)
    Czy ja dobrze widzę, że na pierwszym zdjęciu Małpka Makronowa jest przygotowana do skoku na drzewo!!!!
  • ~Degusto
    (2017-07-28 17:40)
    Murzynki nigdy nie potrafiły się ubrać. Nieważne czy to Michelle Obama czy jakaś Rihanna. Miliony na koncie a na spotkanie z prezydentem Republiki Francuskiej taka cizia z getta idzie ubrana jak lump z kosza na śmieci. I jeszcze te rękawy z tej marynary XXXXL. Jak rękę podawała, to pewnie musiała długo szukać.
  • ~Sławek
    (2017-07-28 13:25)
    Zdecydowanie Pani Prezydentowa.
  • ~liceum
    (2017-07-29 22:02)
    Dzieli je rzeczywiście przepaść. Wiekowa. I "moda " temu nic nie zaradzi
  • ~Krystyna
    (2017-07-30 09:40)
    Żałosne jest, jak niektórzy nie potrafią się godnie starzeć. Ćwiczenia, dieta, mnóstwo zabiegów kosmetycznych (może też i chirurgicznych) po to, żeby młodziej wyglądać i ciągle ta presja otoczenia i opinii publicznej, jaka twarz, jakie włosy itp., o "stylizacji" nie wspomnę". Człowiek staje się niewolnikiem wyglądu, ciągła walka z naturą, która i tak w końcu wygrywa. Wielu ludzi popada w uzależnienie od walki o młody wygląd, dla mnie to przypadki choroby psychicznej
  • ~zdrowa krytyka
    (2017-07-28 19:55)
    Jedna baba drugiej babie , wsadzila do d. grabie, obydwie jakby z pod gilony uciekly
  • ~cromio
    (2017-07-29 22:35)
    A kto to jest ta Richanna?
  • ~pani
    (2017-07-30 13:56)
    nazwać Rihannę damą to już duży nietakt. Przecież to k... która uprawiała seks publicznie.
  • ~ Barbara
    (2017-07-30 13:54)
    Panic M. bardzo dobrze wyeksponowała swoje atuty (nogi), p R. też dobrze wyglądała w swojej stylizacji, tylko zupełnie zakryła sylwetkę. Rękawy rzeczywiście zbyt długie, reszta ok. Często Afroamerykanki noszą bardzo luźne ubrania i wyglądają w nich dobrze. Tutaj prawdopodonie panic R. mogłaby pokazać wąską kibić.
  • ~Jurek
    (2017-07-30 23:02)
    Dlaczego podobnych pytań nie zadajecie w stosunku do mężczyzn? Czuje się dyskryminowany