• ~atam
    (2017-07-25 17:12)
    starsza pani o twarzy małpki, czym się tu zachwycać, rzeczywiście pozostaje kurtka
  • ~óóó
    (2017-07-25 14:21)
    odrażające stare pódło...
  • ~Tomek z W-wy
    (2017-07-25 12:58)
    Macron weż przykład z naszego komoruskiego z Ruskiej Budy i zamknij ją w komórce bo ci babcię podwędzi BONO. Zrób tak, to prosty a skuteczny zabieg Kaszalot do dzisiaj jest u boku KOMORUSKIEGO z ruskiej Budy
  • ~Teraz Wolska
    (2017-07-25 13:06)
    @@@~Tomek z W-wy!!! Obama też skorzystał z rady Komoruskiego i nie opuszcza żony na krok!!!
  • ~okrycie
    (2017-07-25 18:25)
    jej już nie pomoże żadna kurtka próchno to próchno
  • ~Dzis z BERGEN
    (2017-07-25 23:49)
    Ten tzw. Bono to wyjatkowa G**n**ida, to pacholek zdziczalych "elit", ktore zaprzegly slepego szarpidruta, zeby urobil czesc MOtlochu(czytaj: fensow) dla ich celu zwanego NWO. TFFFUUU... F**RA**JERZE!!!!! pozdro z norge
  • ~Jeszcze raz - bo tak fajnie :)) -- z BERGEN
    (2017-07-26 00:16)
    @atam, 17:12, trafne spostrzezenie, Duze BRAWO!! Macronowa rzeczywiscie ma cos z malpki np. Macaca sylvanus, albo z Macaca silenus, a nawet z Saguinus oedipus.... :))) pozdro z norge.
  • ~adasa
    (2017-07-25 21:04)
    Fatalnie się ubiera ta kobieta. Styl ma jak z bonprixa. Nic dziwnego, że der dziennik zachwycony.
  • ~polonus
    (2017-07-26 02:29)
    A ja wiem,ze w Irlandii jest inna opinia o tym ,,piosenarku,, ktory wyprowadzil swoje tantiemy do rajow podatkowych i nie ma co sie podniecac tym medialnym chlamem a co do ubioru 1 damy hmm jakie to ma znaczenie a szczegolnie dla Polakow ot kakie sobie:ble,ble,ble,bla,bla,bla ,mieszkam w tym kraju i wiem,ze sa wazniejsze sprawy w zyciu codziennym.................... bon soire a tous!
  • ~40
    (2017-07-26 08:32)
    Fundacja One marnotrawi 99% środków jakie zbiera. Bono albo nad tym nie panuje albo jest wyjątkowo nierozgarnięty. Owsiakowi mógłby buty czyścić