• ~miska zmiśkiem
    (2017-04-23 14:54)
    Oglądałam. Niestety, przykro patrzeć na panią Gwit. Bardzo młoda osoba, jeżeli jest to efekt choroby to potrzebny jest lekarz i dietetyk. Skoro raz schudła to da się.
  • ~Ewelka
    (2017-04-23 15:07)
    Wygląd nie świadczy o tym jakim się jest. To czy gruba czy chuda czy to takie ważne Male jest piękne ale duży może więcej .najważniejsze aby być zdrowym i szczesliwym.
  • ~Ja......
    (2017-04-23 16:02)
    Podłość ludzka nie zna granic żenada
  • ~bej
    (2017-04-23 15:38)
    Gruba, no i co z tego ?. Ważne że się dziewczyna rusza. A na śledzienników nie warto uwagi zwracać.
  • ~pot fox
    (2017-04-23 11:29)
    Taniec i estetyka? degrengolada !
  • ~kobieta realna
    (2017-04-23 20:55)
    fajna kobieta, odwazna, pracowita, nie kazdej kobiecie majacej problemy z kilogramami chcialoby sie wziac udzial w tancu z gwiazdami, ciezko cwiczyc, harowac wiedzac, ze konkurentki sa piekne i szczuple i nigdy z nimi sie nie wygra, ona w kazdym odcinku wygrywa z soba, i oby kazdy gruby czlowiek wzial sie w garsc tak jak ona, wspaniala kobieta, podziwiam ja, z przyjemnoscia ogladam jej wystepy, trzymam za nia kciuki, najwazniejsze zeby byla zdrowa i silna psychicznie, i zeby sie nie dala zdeptac ... kazdy czlowiek ma jakies kompleksy, problemy, nie kazdy jest w stanie walczyc z nimi, takze przegrywac, publicznie, zycze jej aby na stale zaistniala w showbusinessie, zeby otworzyla bloga, porady dla kobiet z nadwaga, uczyla je wiary w siebie, dbania o zdrowie, dbania o swoje szczescie, o swoje zycie.... brawo, brawo, brawo dziewczyno!
  • ~franek
    (2017-04-23 19:24)
    dziekuje za odwage a ze taka figura to jej sprawa
  • ~Madzik
    (2017-04-23 19:05)
    Wygląd nie swiadczy o komentowaniu Dominiki gwit , ale charakter i ze sie rusza . a to otym swiadczy . A tez jest osoba i sympatyczna odubka jaka jest, I tyle.
  • ~on
    (2017-04-23 20:11)
    mi sie podoba
  • ~Madzik