• ~JAN BARDZO STARY JAN
    (2017-06-13 22:59)
    MOHER Z LATAMI NIEMIŁOSIERNIE WIETRZEJE I ŚMIERDZI ,........................................................A FUJ , PORT CZY ŚLEDZIE,,,,,,??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????ŚLEDZIE I TO CIEPŁE sLEDZIE
  • ~Ola
    (2017-04-24 23:05)
    Aj tam czepiacie się Agi! Wygląda super i ma co pokazać, więc pokazuje i niech tak trzyma. A wszyscy zazdrośnicy pewnie przy kości przed kompem siedzą. A wsyatrczy się ruszyć, dieta ewentualnie IQacai do pomocy i można schudnąć.
  • ~Bader
    (2017-04-19 18:31)
    Ludzie. Ta dziewczyna odbija packą piłkę. Nic więcej. Jest wiele naprawdę mądrych kobiet którym Pani Radwańska nawet do początków pięt nie dorasta.
  • ~honorka
    (2017-04-18 17:57)
    A niech sobie i ubiera się w co chce, to jest jej sprawa.
  • ~Euzebiusz
    (2017-04-18 11:03)
    Ja mam zgrabniejsze i to bez rajstop.
  • ~s1243
    (2017-04-18 10:39)
    aseksualny babochop
  • ~autorka
    (2017-04-18 09:41)
    efekt został zepsuty przez kiczowata kieckę, tj spódnicę drogi pisarczyku bez gustu
  • ~autor
    (2017-04-17 20:35)
    Wręcz przeciwnie! W strojach Isi zawsze mi brakowało rajstop, te akurat nie burza całosci.
  • ~Goralczyki
    (2017-04-17 11:05)
    Wyglada dobrze . Ja tam pochwalam ze wzięła sie za swoj wygląd . JAk czytam wywiady z nia to teraz pójdzie nawet do kosmetyczki , do fryzjera , dba o skore , dwa razy w tygodniu kładzie na siebie tonik dermotan ktory zabiera ze sobą wszędzie . Ma go w walizce od dłuższego czasu . Jak twierdzi dzięki niemu nie martwi sie o cerę o skore bo on trzyma kilka dni i jest spokojna ze ma gładka cerę . Nawet jak gra na kortach i jest zamachana to nie spływa jak normalny podkład fluid Zagłada do sklepów z modna odzieżą jak tylko ma chwile . A z tego co mowi to nareszcie przekonała sie ze noga w butach na obcasie wyglada lepiej i powoli zaczyna sie do nich tez przyzwyczajać Pochwalamy
  • ~Karl Lagerferld
    (2017-04-16 22:05)
    P Agnieszko przy takich zgrabnych nogach proponowal bym b.eleganckie butki na niskim lub plaskim obcasie.
  • ~znawca
    (2017-04-16 21:53)
    Super wygląda!
  • ~fsafa
    (2017-04-16 15:31)
    Nieprawda, ta spódnica jest brzydka.
  • ~obamamama
    (2017-04-16 14:08)
    A majtki? Co z majtkami?
  • ~Dr J.E.Baka
    (2017-04-16 13:28)
    Myślałem, że chodzi i o jej twarz.
  • ~Gosc
    (2017-04-16 07:20)
    To na konferencje trzeba sie teraz ubierac sexownie ? Panienka chyba sie pomylila............. ( No chyba, ze za to placa).
  • ~4krzych1
    (2017-04-15 18:23)
    niech lepiej k.... gra, a nie zajmuje sie seksownymi stylizacjami... nonchyba, torajcuje pis-owskich szejkow z lotos... ale za co placa? za seksowne stylizacje 27-letniego rozwydrzonego bachora plci zenskiej, ktora -tylko patrzec kiedy - wpadnie na ustawkach bukmacherskich, co oczywiscie szalenie wzmocni wizerunek lotos i rzadzacych nim szejkow....
  • ~Facet
    (2017-04-14 23:00)
    Co za duren to napisał? Wygląda super w tych rajstopach !
  • ~Autor
    (2017-04-14 22:32)
    O mistrzyni olimpijska
  • ~bul nie dowytrzymania
    (2017-04-14 20:31)
    Nasza Agnieszka tenisistka,przyniosla tyle slawy i radosci dla Polski,a POrownajcie rodzine Tuskow,Amber Gold z synem Bakiem w tle,tatus,ktory zaprzedal sie na wschod i zachod i coreczka co jak czysci paznokcie to jej lzy leca,a mamie zawsze zimno wieje od piwnicy !!!!!
  • ~Solejukowa
    (2017-04-14 19:48)
    Czepcie sie redaktorki tramwaja

Może zainteresować Cię też: