• ~mirwojski
    (2017-01-07 13:46)
    Jak się ma ponad 180 cm wzrostu, 50 lat i piękną karierę zawodową to co zawistne baby z polskiego kurnika lanserek i dywanowych wycieradeł skomentują - małe piersi. Polskie "gwiazdy - parkietów i otwarć barów i tancbud" - pokażcie co macie ( byle nie sztuczne, po przeszczepach) !!!
  • ~mlkj
    (2017-01-07 17:58)
    Gdy kobitka jest tak bardzo szczupla, to nie bedzie miala naturalnych piersi, bo piersi to tluszcz. Bardzo szczupla=bez tluszczu=bez piersi. Kidman nie chciala sie wypychac silikonem, po prostu jest prawdziwa. Tylko twarz poprawiala.
  • ~Stach
    (2017-01-08 08:45)
    Hej nie ogladaliscie ostatnich uroczystosci rozadania oscarow, silikonowe piersi w Hollywood juz wychodza z mody. Naeszcie! Kobiety nie wstydza sie natury, tak jak w latach siedmdzisiatych. Jedna ma wieksze, inna mniejsze jak bozia chciala. Olbrzymie, sztuczne biusty, usta jak opony ciezarowek "ruskie" policzka moze jeszcze w europie wschodniej naleza do szczytu pieknosci, ale nie na zachodzie! Nieprawda jest, ze monstrualne biusty wszystkim mezczyzna sie podobaja, no moze jeszcze w pewnych kregach. Pewna siebie, nowoczesna kobieta nie ma ptrzeby robic z siebie monstrum tylko zeby sie pewnym mezczyzmom podobac!
  • ~windy_city
    (2017-01-07 20:04)
    teraz rozumiem, dlaczego nikt się nie podpisał pod tym "materiałem"... do pani autorki albo pana autora - zamieścisz jakieś zdjęcia z twojej dyskoteki w remizie?
  • ~wombat!
    (2017-01-07 12:34)
    krowa to ma pierś!
  • ~Gosia S.
    (2017-01-07 15:56)
    ZAZDROSZCZĘ JEJ FIGURY I JASNEJ KARNACJI I TEGO, ŻE NIE MA OBWISLYCH RĄK. MA PIĘKNIE CIAŁO. CIEKAWE CZYM SIĘ ODŻYWIA. ZARAZ PODPATRZE W INTERNECIE, MOZE I JA SKORZYSTAM. I JESZCZE JEDNO BRZYDULE MAJA PRZEWAGĘ NAD PIĘKNYMI BO W PORÓWNANIU Z URODĄ BRZYDOTA NIGDY NIE PRZEMIJA.
  • ~Ania
    (2017-01-08 00:29)
    Jest śliczna a brak cycków wcale mi nie przeszkadza:)
  • ~ja
    (2017-01-10 12:59)
    Przynajmiej nie będą jej zwisać poniżej pępka.
  • ~Ze staropolskiego poradnika...
    (2017-01-07 20:52)
    "Pierś kobiety powinna być taka, aby się zmieściła w dłoni uczciwego mężczyzny". Objaśnienie - "uczciwy mężczyzna" w tym przypadku znaczy, że uczciwej postury, czyli z uczciwej wielkości dłonią, a nie jakiś wymoczek z rączkami jak panienka. Ja tam wierzę, że nasi przodkowie znali się na rzeczy i zgadzam się z tą dawną poradą.
  • ~bcz
    (2017-01-07 19:44)
    Mogła się uczesać.