• ~agata
    (2016-11-18 09:32)
    No i co z tego.Kogo to obchodzi.Ludzie borykają się z problemami dnia codziennego,a wy piszecie o jakiś lokach.
  • ~a
    (2016-11-19 07:08)
    Pomijajac"look" milej zreszta pani Rogalskiej chce zlozyc zyczenia Marcie Lipinskiej. Co za wspaniala aktorka ktora swymi niezwyklymi rolami wpisala sie w polska kulture.Pani Marto. Zycze pani duzo zdrowia i grania jeszcze wielu wspanialych postaci w filmie i teatrze.
  • ~Kajka też stara
    (2016-11-19 03:06)
    Noo, w jej wieku będziesz łysy i ze sztuczną szczęką... To obrzydliwe, że w jej wieku ma takie włosy... I jeszcze jest zabawna, życzliwa i inteligentna... Tak Cię to boli.
  • ~Nieagata
    (2016-11-19 02:45)
    Agata, jak się borykasz z problemami, to nie wchodź na takie portale... Borykaj się dalej i nie mendź!
  • ~real
    (2016-11-18 13:19)
    Pani Rogalska zawsze wygląda na niedomytą i żadne zaklęcia nie pomogą.
  • ~Też nie Agata
    (2016-11-19 02:53)
    Może komentatorom wyszły włosy i nie lubią loków
  • ~Aga
    (2016-11-18 11:02)
    Loki nic ludzi nie obchodzą bo ta pani zarabia tysiące .Kto to za to płaci ? .
  • ~Maszka 45
    (2016-11-19 12:54)
    Ja jestem Polką Marzeny od siedmiu lat nie wyobrażam sobie dziennikarstwo bez niej jest zawsze mił jest zawsze miła uśmiechnięta nigdy arogancka nie wywyższa się jak inne gwiazdy jest przede wszystkim naturalna i prawdziwa lubi ludzi jest wręc jest zawsze miła uśmiechnięta nigdy arogancka nie wywyższa się jak inne gwiazdy jest przede wszystkim naturalna i prawdziwa lubi ludzi jest jest zawsze miła uśmiechnięta nigdy arogancka nie wywyższa się jak inne gwiazdy jest przede wszystkim naturalna i prawdziwa lubi ludzi Jest urocza Nie znam drugiej tak empatycznej osoby jak ona wystarczy na nią spojrzeć żeby czuć się jak Cloud compare każdy kto ją zn każdy kto ją zna potwierdził by moje słowa uwielbiam ją za to jaka jest jak się zachowuje umier uwielbiam ją za to jaka jest jak się zachowuje ubiera i jak mówi fryzura to tylko i wyłącznie jej sprawa i nikomu nic do tego a temu kto napisał że wygląda na wiecznie nie domentor to współczuję napisał tak dlatego gdyż być może on sam ma problem z higieną osobistą ponadto chciałabym powiedzieć osobie która napisała coś typu że Marzena ma fryzurę n chciałabym powiedzieć osobie która napisała coś typu że Marzena ma fryzurę nastolatki to sprawa tylko i wyłącznie Marzeny a pani nic do tego jeżeli nie lubi pani Marzen a pani nic do tego jeżeli nie lubi pani Marzeno proszę nie wchodzić na takie portale dla strony internetowe Marzenę Trzeba chwalić i wspierać w tym co robi a nie pisać na nią głupie rzeczy dziękuję
  • ~jam jest ja
    (2017-03-16 22:51)
    Piękne ma nogi. Są bardzo sexy w porownaniu do innych kolezanek. Ale tez jest kompletna bo i ładna na twarzy i zgrabna i osobowość fajna, miła.