• ~Slownik
    (2016-10-04 10:08)
    Najwidoczniej autor tekstu nie zna znaczenia słowa "ogolić". W ramach doksztalcania, sugeruje popatrzenie na aktualne zdjecie Brucea Willisa - tak wyglada ogolona glowa...
  • ~Maria
    (2016-10-04 17:03)
    Pani Stenka przeszła chemioterapię i dlatego ma taka fryzurę. Dzielna kobieta, gratuluję.
  • ~Cudo .
    (2016-10-04 10:53)
    Wkażdej fryzurze jest Boska .
  • ~jeżyk
    (2016-10-04 13:01)
    nie wiem jak dziś, ale dawniej to była jedna z niewielu prawdziwych aktorek, prawdziwych kobiet, nie jakichś chwiejnych koniunkturalnych chorągiewek z feministycznymi "podtekstami". też mam jeża ale fuka i stroszy kolce jak się wkurzy.
  • ~Fryzjer spod Zgierza!
    (2016-10-04 20:31)
    Przypominam o zasadniczej różnicy między goleniem a strzyżeniem! Odnoszę przy tym wrażenie że ten cały "gender" pozbawia was zdolności do POsługiwania się poprawnie językiem polskim!
  • ~Wacław Potocki (pierwsza połowa XVII wieku)
    (2016-10-04 20:37)
    GOLONO, STRZYŻONO =========== ============== ======= ======== ============ Idący gdzieś mąż z żoną po ławce przez wodę, Ujźrą chłopa bez brody, co ongi miał brodę. "Ba, wej, jak się nasz sąsiad wygoieł!" - mąż powie; A żona: "Wzdyć to ostrzygł, a to znać po głowie". Znowu ten: "Ba, ogolił!" - owa: "Ostrzygł!" - rzecze. Tak długo między nimi owej było przeczę, Aż od słów przyszło do rąk, aż ją zepchnął z ławy. Już tonie, już się baba napiją Rudawy, Już i z głową pod wodą na dnie łowi śliże, Przecie palcami, rękę ukazawszy, strzyże. Gdy się o tej sąsiedzi dowiedzą przygodzie, Bieżą na dziw, a widząc, że przeciwko wodzie Mąż jej szuka, wszyscy w śmiech, a ten rzecze: "Szkoda Dziwić się! Wszytkoć, prawda, na dół niesie woda, Lecz niewiasta, tak sprzeczna we Wszytkim z natury, I po śmierci, rozumiem, płynęła do góry".
  • ~gostek
    (2016-10-10 09:16)
    Wygląda źle : staro i ,,choro .
  • ~wredna
    (2016-10-04 17:14)
    Ładnemu we wszystkim ładnie.
  • ~Kamila
    (2016-10-04 13:04)
    Ja mam jeża w majtkach ;P
  • ~jasio