• ~Rysio Terlecki
    (2018-01-13 12:13)
    Kurcze on jest brzydszy odemnie. Tajner wciagnij to brzuszysko oblesne. Masz kase , a ubierasz sie na targu w wisle. Poszukaj dizajnera niech ci podpowie. Te buciki z kolorowymi sznurowkami.....te rureczki....koszulki z kolnierzykiem w kratke...zawsze byles wiesniakiem
  • ~wislanin
    (2018-01-13 12:04)
    Tajner wykorzystal Malysza. Przed tem byl podrzednym instruktoro-trenerem wislanskich skoczkow w Starcie. bez perspektyw. Dopiero przy adamie sie wylansowal. adam to samoistny talent wiec Tajner niczego sie od niego nie nauczyl . Jednak cfaniaczek umial sie odnalezc i wulansowal sie. Wczesniej zyl w biedzie. Cale zycie mial upodobanie do malolat i prostytutek. Gosc o wyjatkowo podlym charakterze i bez skrupulow. dobrze , ze Adam sie od niego uwolnil.
  • ~bugatti
    (2017-11-07 11:51)
    masakra,pani poleciała na sponsoring
  • ~j23
    (2017-01-25 11:32)
    To jest normalny układ , ona wie dlaczego z nim jest i on chyba też zdaje sobie z tego sprawę ;) . Chociaż w przypadku facetów to wątpliwe czy wiedzą dlaczego ,,interesuje się nimi młoda fajna laska,, może myśli , że jest taki wspaniały i taki sławny itd, itp. ;) ?
  • ~Jurek
    (2017-01-23 18:13)
    Stary wariat uprawiajacy seks na zabke z ta Pamela.Tzn.on sie rozbiera a ona rechocze.
  • ~eeech!
    (2016-02-13 14:32)
    Dziadek lolus - gogus w rurkach! Dajcie spokoj, przykro patrzec!
  • ~dzony
    (2016-02-01 21:14)
    bierze mu do dzioba ma kase grubas to ma laske
  • ~oBSERWATOR
    (2016-01-29 12:28)
    OJ DZIADKU , DROGI DZIADKU , MI WCALE NIE CHCE STAĆ .................
  • ~ZALA
    (2016-01-15 17:02)
    koniec raczej widzę żałosny. w miłość do stetryczałego lowelasa raczej nie wierzę. skończą się układy skończy się uczucie. a tak obiektywnie jak masz lustro to się przyjrzyj.
  • ~Kempa
    (2016-01-15 16:15)
    Nie wiedziałem Tajner, że z ciebie taki przystojniak! Chętnie zrobię ci laskę!
  • ~FRANKA
    (2016-01-14 20:28)
    PRZYCHODZI TAJNER DO LEKARZA A LEKARZ PRZESTRZEGA TRZEBA UWAZAC NA TE FILGLE BO I WIEK PODESZLY I SERCE NIEZASILNE NA TO TAJNER ,WYCHODZAC ,ODPOWIADA ,, IF SHE DIES ,SHE DIES'
  • ~stan;
    (2016-01-12 21:35)
    kasa kasa i każdy będzie zażywał braweran no jak będzie stary a ja myślałem że to jego synowa
  • ~DH
    (2016-01-12 18:29)
    Ta panienka pcha się na salony ale dobrze jest się z czego pośmiać już w tych casach nogi i wiek nie pomogą to obciach
  • ~dobrze, że tylko nogi pokazała
    (2016-01-12 10:34)
    swoją drogą niech panu Apoloniuszowi nowa miłość aż tak nie przesłania świata i niech nie zapomina, że skoczkowie spadają tuż za progiem
  • ~ida
    (2016-01-12 08:27)
    Chlop antyk a jeszcze romantyk
  • ~Emil
    (2016-01-11 20:32)
    Media powinny ujawnić jak wzrosły dochody Tajnera od 14 lat i ile idzie dotacji na ten cyrk tajnerowych skoczków bo podobno więcej niż w norweskiej kadrze .
  • ~spryciary
    (2016-01-11 19:36)
    Kazda kobieta na pieniadze ma lepszy wech od psa.
  • ~gość
    (2016-01-11 18:48)
    Staremu Tajnerowi walnęło coś na mózg .Co on robi? Bardzo dobrze że teraz pierwsza reprezentacja skoczków to kompletne dno .W 2016 powinni wywalić starego Tajnera z fotela prezesa Polskiego Związku Narciarskiego bo nie ma na narciarstwo alpejskie a wielkie pieniądze topione są w skokach i pensji Tajnera ,który teraz ciągle zmienia kobiety mogące być jego córkami jak jakiś gwiazdor Hollywood z Los Angeles.
  • ~Ludwik
    (2016-01-11 18:40)
    Oficjalnie będą parą, a dawać i tak będzie młodym źrebakom, bo nie wierzę że ten stary pierdziel ją w pełni .zadowoli.
  • ~zimowe dziadki
    (2016-01-11 15:13)
    Zamiast wciągać brzuch , niech pogoni trenerów bo wyniki zimowych sportowców są żenujące i budzą litość . Jest zima , pełnia sezonu skoków i biegów a zawodnicy ćwiczą formę i przygotowują się do startów - chyba l e t n i c h ! Żenada . Tfuu !

Może zainteresować Cię też: