• ~Stargarczanin
    (2015-07-25 21:56)
    Z tej miejscowości gdzie urodziła się pani EWA - jest kobieta w tym samym wieku i wygląda przepięknie ... pani EWA tą panią zna - myślę że pani EWA - również podzieli tą opinię
  • ~pp47
    (2015-07-27 18:46)
    Gdybym ją niespodziewanie w ciemnosciach spotkał to pewno bym się przestraszył... Bo próchno świeci...
    :-)
  • ~rowiesnica
    (2015-07-25 19:19)
    a jakie ma dokonania? czy kobieta zawsze musi byc oceniana na ile lat wyglada? wystarczy ze jest zadbana, elegancko, gustownie ubrana, cwiczy aerobik wiec ma figurę ksztaltna a nie jak osoba, ktora lezy na kanapie ogladajac seriale i wcinajac kanapki, zycie osobiste prawdopodobnie bez wiekszych zawirowan, w miare spelniona i szczesliwa, i tak powinna byc oceniana, normalna, pracowita, zadbana kobieta. czy to wazne na ile lat wyglada? Po prostu jest OK. Jedyna rzecz jaka mnie intersuje to jak łączy dbanie o siebie z praca i rodzina. Gdyby pracowala 8 godzin dziennie plus 2 godziny dojazdy, praca siedzaca, potem sprawy rodzinne, i jeszcze 3 razy w tygodniu aerobik, fryzjer, kosmetyczka itd itp ... to by nie wyrobila sie z tym wszystkim i zwariowalaby od nadmiaru obowiazków. Prawdopodobnie ma troche kasy, duzo czasu dla siebie, nie musi szarpac sie w sprawach damsko-meskich, jest niezalezna, ma pozycje, chodzi na przyjecia, ma dla kogo o siebie zadbac i sie wystroic... Wiele kobiet gdyby mialo takie zasoby jak ona, tez by potrafilo o siebie tak zadbac. Mimo zazdrosci.. gratulacje :)
  • ~GRU i FSB
    (2015-07-25 17:14)
    Wyglada pieknie jak naswoje lata.nie znajac jej wieku tyle wlanie bym jej dal.
  • ~Jurek
    (2015-07-25 16:07)
    Stra szydło dużo się na tym zna...
  • ~vp
    (2015-07-26 08:37)
    Są ci unas ładne panie ,bo jak czasem przypadkowo zobaczę jakąś członkinię słynnej sekty religijnej Pomylonych i Szalonych tracę apetyt . A tu proszę mam nie tylko apetyt ale i oczko się skrzy !
  • ~apropo
    (2015-07-25 23:50)
    nie wypada kobiecie wypominać wiek, P.Ewo tak 3mać,to dopiero 58.Pzdr.
  • ~ja
    (2015-07-26 20:59)
    Zadbana 60 -lataka.
  • ~mać
    (2015-07-25 18:17)
    a kogo to?