• ~spostrzegawczy
    (2015-06-13 14:38)
    A jak sie prezentuje pupa piecdziesiecioletniej Mlynarskiej? Moze jakies fotki, bo usycham z ciekawosci.
  • ~dorota
    (2015-06-13 13:59)
    brak gustu i tyle
  • ~strun
    (2015-06-13 21:27)
    Wysoki poziom i estyma festiwalu, którego zdominowały tylko cycki i to pięćdziesięcioletniej baby.
  • ~Ona jest reklamą chirurgii plastycznej
    (2015-06-19 08:16)
    Ona już skończyła 60 lat po co kłamać.Nawet metrykę można sfałszować w tej nacji
  • ~gośc
    (2015-06-17 22:00)
    pani Agata wyglądała nie apetycznie nie dało się oglądac j wypowiedzi były mierne do jej biustu i może oto jej chodziło niech więcej nie psuje widowiska swoją osobą .
  • ~leośka
    (2015-06-15 08:18)
    Jestem zawiedziona festiwalem Opolskim a raczej jej poziomem słabo no może
    miernie zaskoczył mnie ogólny poziom ,Pani Edyta mierna acz wymierna nie tego
    po tej Klasy artystce się spodziewałam Pani Steczkowska też niewiele w tą
    impreze wniosła ,powie ktoś że wybrzydzam nie tylko taka impreza jest raz
    do roku i powinni ja reprezentować (tą kulture) najlepsi ...chociaż może nie
    z górnej pólki ,póki co ..do nastepnego Opola
  • ~nieparafianin
    (2015-06-14 20:16)
    Ci pseudofotoreporteży dziennikarscy są mało kreatywni, zajmują się tylko metryką i seksizmem, jak również seksualnościa swoich obiektów, za grosz kreatywności intelektualnej !!!
  • ~hamlet
    (2015-06-14 18:25)
    Nie przesadzajcie nie ma w tych piersiach zadnego silikonu widac na pierwszy zut oka a jak na 50 tke ma calkiem ,calkiem cycki
  • ~...wiekowy