• ~ja
    (2015-04-26 13:21)
    Mamy piękniejsze kobiety. Dubieniecka, Pawłowicz, Terlikowska, Kempa... Kwintesencja urody i inteligencji.
  • ~Kielczanin
    (2015-04-26 12:25)
    Podobno teraz przygotowuje się do obdarcia ze skóry, żeby uniknąć czerniaka.
    Mózg jej już dawno usunęli, bo bała się guza.
  • ~kapares666
    (2015-04-26 12:26)
    Dlaczego Angelina ma usta jak glonojad?
  • ~hej
    (2015-04-26 13:14)
    Ciekawe jak wystąpienie Angeliny Jolie skomentuje królik Terlikowski. Nasz papież dla nieuków.
  • ~p.w.
    (2015-04-26 14:18)
    Kobieta z klasą i wielkim zaangażowaniem. Jest kogo podziwiać, tacy ludzie powinni być autorytetami dla młodzieży, a nie jakiś Justin Bieber czy Nicki Minaj...
  • ~Magda
    (2015-04-26 15:13)
    Czy ten twór chirurgów plastycznych jest jeszcze kobietą, czy fantomem?
  • ~James
    (2015-04-26 18:15)
    Jaki moralny obowiązek? Jakie my, Polacy i Europejczycy mamy jakiekolwiek zobowiązanie? Czemu nie zaapeluje do bogatych krajów Bliskiego Wschodu żeby zamiast na kolejne drapacze chmur, prywatne ZOO itd. pomogli swoim pobratymcom.
  • ~KJ-
    (2015-04-26 18:27)
    Angelina Jolie
    Kariera aktorska skończyła się , to sięga po rozgłos informacją
    publiczną ,że usunęła jajniki .!!!
    LUDZIE KOGO TO OBCHODZI , LUDZIE ŚWIAT GŁUPIEJE
  • ~anorektyczka i narkomanka w ONZ
    (2015-04-26 20:47)
    biseksualistka, samookaleczajaca sie, wycinajaca sobie wszystkie mozliwe czesci ciala, bzykajaca sie z mnostwem facetow i kobiet, narkomanka, anorektyczka itd itp... wyglasza publicznie co jest moralne, a co nie jest moralne ... smiechu warte.
    Na dobrym wygladzie, rozpasaniu seksualnym i niezlym marketingu dorobila sie majatku. Moglaby raczej doradzal kurtyzanom a nie w ONZ.
    Kto ma kase ten kupuje sobie dobre imie i moze wymadrzac sie na forum ONZ.
    Zalosne.
  • ~rysz64
    (2015-04-27 11:51)
    Czytając wpisy rodaków, ocena jest jedna, to jest dno. Gdybyście tylko zrobili w swoim życiu jeden procent tego, co ta kobieta, to bylibyśmy najbogatszym krajem świata we wszystkich kategoriach. Wstydzę się za tych niedorobionych.