• ~Pawełek
    (2015-04-07 09:27)
    Tak jak śpiewa,tak też teraz wygląda.MASKARADA i nic więcej.Nie chciałbym z taką nawet się przejść.Gdzie ta piękna dziewczyna z tamtych lat ? Skromna i o pięknym głosie ??? Teraz to już tragedia i nic więcej.Zamiast śpiewu wycie w całej skali głosu,a ubiór jak by wyszła ze śmietnika z puszkami od piwa.
  • ~ukladzik
    (2015-04-07 10:50)
    Coronia tatusia z branzy, pchana i promowana na wszelkie sposoby, uroda przecietna, twarz sciagnieta z bruzdami, i glos totalnie przecietny. Przy niektorych mlodych osobach spiewajacych w szeregu programow muzycznych, nie moglaby stanac nawet w chorku, ale tamci nie maja szans nawet na promil wsparcia i promowania, jakie przez lata ma ta pani.
  • ~de gust
    (2015-04-07 09:52)
    Nie przesadzajcie, wygląda nieżle, ale dobrze ubrać to ona się nigdy nie potrafiła. Piekne włosy i uśmiech - tak trzymać!
  • ~Marta
    (2015-07-13 09:13)
    Natalia wygląda świetnie!!! a taki dziennik jakWwy nie powinien niczego innego sugerować, bo to zbliża Was do Faktu! Na miejscu redaktora naczelnego dałabym nagane autorowi i wysłała do pudelka, bo zaniża poziom...
  • ~POdode
    (2015-04-07 17:29)
    Jest utalentowana, pracowita i urodziwa - cieszę się, ze wróciła do swych naturalnych pięknych włosów. A przy tym normalna matka i żona. Nie skandalizuje, nie celebryci, a mimo to z przyjemnością zaglądam do artykułów o Niej. Ma mój podziw i szacunek.
  • ~sarkissian
    (2015-04-07 09:15)
    No przechodzone celebryctwo. Pesel na twarzy starszy niż ten w dowodzie.
  • ~no trochę pchana ale
    (2015-04-07 11:24)
    głosu też trochę ma, może do głosu Anny Jantar trochę brakuje ale śpiewa fajnie. Co do urody to widać wyraznie, że słowiańskiej nie ma, jest bardzo podobna do swojej matki.
  • ~agm
    (2015-04-07 16:04)
    Jesteście obrzydliwi z tymi komentarzami. Każdy ma prawo wyglądać tak jak chce - każdy posiada jedno tylko ciało i może je ubierać i dbać o nie tak jak komu pasuje - pomagać sobie zabiegami, kremami, operacjami, albo mieć to wszystko gdzieś i po prostu spokojnie się starzeć! Nic Wam do tego! Ważniejsze jest to czy jest szczęśliwym i spełnionym, niż powalająco pięknym człowiekim. Osobiście życzę hejterom by sami stali się obiektem hejtu komentującego ich wygląd - poczujcie się chwilę jak gwiazdy, bo chyba tego wam w życiu brakuje. Pozdro600.
  • ~obiektywna
    (2015-04-07 11:07)
    prawda jest taka,że gdyby nie te szmaty i rozpuszczone włosy wygląda na więcej niż 40 lat.Niech każdy będzie samokrytyczny wobec siebie bez makijażu,peselu nie zmienisz
  • ~Zofia