• ~vhs
    (2015-03-31 19:47)
    Tam nie było ani dam ,ani stylu
  • ~gość21
    (2015-04-01 10:19)
    damy ? - na zapleczu czy na chacie ? komu jeszcze ? Ja się wyłączam!
  • ~walet
    (2015-04-02 07:22)
    na miano damy to zasłużyć trzeba na razie to są cichodamy i spadamy.pani marylo jak pani się ubierze normalnie to dopiero będzie szok na razie to tylko wsiok.
  • ~Telewidzu ! Obódż się !
    (2015-03-31 22:10)
    Wielka gala Polskiej TV i co słyszymy ? O podzielonej Polsce o pierdołach które nie dotyczą zwykłych ludzi i Wałęsę który nie ma pojęcia komu wręcza Super Viktora ( ale wyczytał w necie - zdolny ) . Na dodatek "artystka" śpiewa nie po polsku ( wstydzi się ? ) Żenująca impreza za naszą kasę !!! Towarzystwo Wzajemnej Adoracji. Nawet Kamil to osikał i nie przyjechał !!
  • ~ANNA MOHER
    (2015-03-31 19:29)
    ta jakaś tam margaret wygląda jak krzywonoga śmierć
  • ~sp
    (2015-03-31 19:19)
    Telewizja państwowa robi gale i podnosi ceny abonamentów. Bawią się za publiczne pieniądze!!! !!! !!! !!!
  • ~Nawigator
    (2015-03-31 19:17)
    Z A Ś C I A N E K z dorzecza Wisły i Odry !
  • ~tele-wic
    (2015-03-31 19:06)
    Postęp, postęp, postęp! Już nie "gwiazdy", ale damy. Oczywiście, jak dadzą to są damy. Tylko dlaczego takie pokraczne stare karampuki z krzywymi giczołami?
  • ~Jurek
    (2015-03-31 16:09)
    Do ~szakala (dobre przezwisko) ii innych:
    Pani Rodowicz kariery nie "zrobi", bo już ją dawno zrobiła i to większą niż dzisiejsze "gwiazdy".
    Dlatego może chodzić jak się jej żywnie podoba.
  • ~Serioża
    (2015-03-31 15:23)
    MARYLKA SIE WYSTROIŁA JAK NA WYSTĘPACH w MOSKWJE on kocha KOŁCHOZNIKÓW
  • ~Robi
    (2015-04-01 04:34)
    Bosze .".smolenska sekta" to awangarda przy tym czyms..
  • ~abel
    (2015-03-31 15:11)
    Pan Janowski już się nie boi o dzieci?
  • ~oBSERWATOR
    (2015-03-31 09:41)
    czy babcia rodowicz zwariowała na stare lata , babciu czas wnuki bawić
  • ~59 latek
    (2015-03-31 11:40)
    łu nos to by tego pasztetu do remizy nie wpuścili.
  • ~szakal
    (2015-03-31 12:28)
    Rodowicz jak zwykle - obwisłe cyce na wierzchu, spasione tłuste ramiona - ta stara baba zapomniała że ma prawie 70 lat i obwisłymi cycami nie zrobi kariery.
  • ~czytelnik
    (2015-03-31 12:11)
    Marylko, a gdzie etola w kwiatki? Bardzo by pasowała do tego co założyłaś! :)
  • ~kol
    (2015-03-31 15:45)
    łep siwieje a tyłek szaleje , babciu marylko
  • ~jagoda
    (2015-03-31 14:05)
    Panie chyba się pogubiły "we własnym sosie". A te uśmiechy ? chyba same z siebie się śmjieją. Żenada.
  • ~lea
    (2015-03-31 12:48)
    Połowy nie znam na szczęście, druga połowa się degeneruje jak widzę. A życie po to jest, żeby było coraz lepiej, nie gorzej chyba
  • ~jagoda
    (2015-03-31 14:02)
    Panie przeszły same siebie, a te uśmiechy ? chyba same z siebie się śmieją. Nawet u Pani Torbickiej elegancja gdzieś się podziała z tą torbą na zakupy.. One chyba gdzieś się pogubiły w tym "swoim sosie". Żenada.

Może zainteresować Cię też: