• ~jan
    (2015-03-06 10:40)
    Na ty zdjęciu po lewej 84 lata Po prawej botox
  • ~Lidks
    (2015-03-06 14:02)
    Dlaczego obrażacie człowieka? Nie do pojęcia Jakim prawem.Alicja jest kobietą z klasą, w dodatku naprawdę piękną. A że lata lecą...Każdemu lecą.Krytykantom też.
  • ~Luke
    (2015-03-07 00:05)
    Ona w sumie zawsze wyglądała na mniej niż miała, już dawno to zauważyłem. Musi mieć dobre chromosomy :).
  • ~observator
    (2015-03-07 08:56)
    Kiedyś była telewizyjną osobowością, teraz - osobliwością. Widać że niestety jej czas medialny minął - tak jak Manna i Materny. Pamiętam Mana jak 20 lat temu z lekka naśmiewał się w zawoalowany sposób z Ireny Dziedzic że nie "może się rozstać z telewizją". Teraz to samo dotyczy jego i Modlińskiej . "Przemija postać świata" - przykre ale prawdziwe ...
  • ~Soplic
    (2015-03-06 17:14)
    Za to głupieje;)
  • ~x
    (2015-03-07 08:50)
    Jest to kobieta niezmiennie zachwycona sobą a to konserwuje.
  • ~dorota
    (2015-03-06 16:31)
    ona jest tak nudna i nijaka,ze nawet nie zauwaza uplywu czasu
  • ~ZbyszekD
    (2015-03-06 16:20)
    STUART MALUTKI2015-03-06 14:12 u malutkiego to i rozumek malutki! Skąd wiesz, że nic nie wspomaga - niektórzy ludzie nie chwalą się tym, że dają jakieś pieniądze. Przekazuję 1% i coś tam daję na dziecięce wioski (DZIECIĘCE) wcale się tym nie chwalę, ale skoro naciskasz!!! Pani Alicja wygląda ładnie, ale Wodniki tak mają, kobiety są ładne, a faceci przystojni (to o mnie).
  • ~kozeniowy zensen pomagasie podniesc
    (2015-03-07 10:05)
    ..bo wienkszosc tech kromosomow, cy jak Wy to nazywata to musi byc zalezne od kozenia rzenszen, ktorego musi taka dlugowiecna osobowosc na koniecnosc zazywac w kazdej sposobnosci, bo powsehnie wiadomo, ze dobry zensec to dobry zywot, a jak nima kozenia to i bulwy nima, ot i co.
  • ~STUART MALUTKI
    (2015-03-06 14:12)
    no bo ta klępa nic innego do roboty niż latać po kosmetyczkach!!! co ona robi dla głodnych i biednych dzieci w tym przeklętym kraju??? im niby lepiej wygląda tym bardziej jest podejrzana!!!