• ~tesss
    (2015-01-19 03:41)
    zalosny artykul!
  • ~bzarzycka
    (2015-01-18 22:37)
    co za palant pisze takie artykuły??? ta kobieta nadal zachwyca tak samo, jesli nie bardziej. jest piękna, mądra i dobra. szare to jest tło za nią i jej sukienka, ale napewno NIE ONA!!!
  • ~psycholog
    (2015-06-06 11:29)
    Ona zszarzala, bo Brad Pitt szarpie jej nerwy dzielac ja ze swoimi gejowskimi kochankami.
  • ~rysz64
    (2015-04-27 12:03)
    Jeśli normalnie myślący dadzą się sterroryzować grupie półgłówków piszących jako dziennikarze, to społeczeństwo jest przegrane. To czytają codziennie setki tysięcy internautów, a książki, nawet najmądrzejsze najwyżej kilkuset. Miej nas Boże w opiece, Boże wszystkich wyznań.
  • ~Bloody Mary
    (2015-04-10 15:11)
    Angelina jest zawsze piękna. Nigdy nie zgadzałam się z artykułami zawierającymi zdania typu "Angelina Jolie nie jest już taka piękna jak dawniej". Ona jest śliczna, ale nie tylko, bo pomaga innym, jeździ na niebezpieczne i męczące misje UNHCR to przepraszam bardzo jak ma wyglądać? Myślicie, że łatwo być taką cudowną osobą w Hollywood wstrętne pismaki? Zazdrościcie jej!!! Powinniście ją docenić, a nie krytykować. Mówię ostatni raz: ANGELINA JEST< BYŁA I BĘDZIE PIĘKNA
  • ~aurelia
    (2015-01-30 05:45)
    wygląda jak w szlafroku...
  • ~Winda
    (2015-01-28 12:15)
    hihihi uwielbiam czytac te komentarze i wyobrazac sobie paszteciki które to wypisują. Zazdrością aż kipi! hahaha zaraz bedzie odpowiedz: a czego tu zazdrościc: chuda i brzydka koncem kija bym nie tknął aaaa hahaha weżcie ludzie lustro i masturbujcię się patrząc na swe piękne oblicze
  • ~hm
    (2015-01-21 18:18)
    Ale p.Tyszkiewicz zblizajaca sie 80-tki wyglada swietnie.
  • ~bert
    (2015-01-18 21:32)
    "Jane Fonda już nie błyszczy jak w Barbarelli", "Gwiazda Sophii Loren jest trochę zmarszczona" albo "Beata Tyszkiewicz musi farbować włosy by maskowac siwiznę" - ech, pismaki...
  • ~nomoreidiots