• ~zgredek pierwszy
    (2014-12-28 14:31)
    Ich forsa, ich facjaty. ich sprawy; a co to kogo obchodzi?
  • ~gość
    (2014-12-28 17:10)
    Jak można porównywać zdjęcia z 2014 z tymi z np. 2003 roku? idiotyzm. Ich pieniądze, ich kompleksy i ich sprawa, bo to ich twarze. Super, że mają możliwość pozbycia się tego co im przeszkadza. Kogo to boli?
  • ~a,fe
    (2014-12-29 23:15)
    Wszystkie po tych zabiegach "pięknosci" wyglądają jak jaszczurki
  • ~kik
    (2014-12-28 22:52)
    Matko, daj tym istotom odrobinę rozumku... jakie to przykre!!!
  • ~gosc
    (2014-12-28 19:50)
    racewicz wygrywa
  • ~edekkk
    (2014-12-28 20:30)
    Anna Zejdler-Ibisz przez te zabiegi znacznie się postarzyła, pod oczami dolepiła sobie jakieś wory... tylko po co ? dała kasę żeby się postarzyć ? bez sensu, naturalne wory same by urosły, no może trochę wolniej
  • ~hihihihi
    (2014-12-28 11:34)
    Różnice między wargami na twarzy i na dole prawie niezauważalne.
  • ~pisowski pisowiec
    (2015-01-03 12:40)
    A gdzie morda warana z Komodo, któremu otwory w skórze już mijają się z gałami? Gdzie chińska uroda Pani Kopacz?
  • ~music fan
    (2014-12-29 16:38)
    Wiecej to rozgwiazdy niz gwiazdy! Moimi gwiazdami to legendy Rock-a i Blues-u a nie sucz.. na obcasach i ich "mezowie"(raczej tymczasowa finansjera)
  • ~mkk
    (2014-12-28 23:45)
    A co to jest to, co na niektórych zdjęciach: p. Rydzyńska, p. Sewioło?

    Czy toto czymś się przysłuzyło rozwojowi refleksji ludzkiej nad istotą istnienia?
    ALbo zrobiło cos pozytecznego dla cierpiących ludzi i zwierząt?
    Albo n.p. czy toto wynalazło maszyne parową, albo chociaż nowy elegancki model podpasek?
    No tak powiedzcie mi , ciemnej masie, czemu dziennik każe mi się nimi interesować?

    Oprócz tego, że to panie niewazne dla ludzkości, to jeszcze stare i brzydkie...