• ~listek figowy
    (2014-11-28 18:27)
    Pani Marylu- nie twierdze,ze ma pani chodzic w siermieznym worku, ALE TOTO ,co widze na zdjeciu,TO PRZESADA!!!W "pewnym" wieku ,TRZEBA MIEC TROCHE SAMOKRYTYKI ! A moze to BRAK LUSTRA??? Jeszcze nie tak dawno,byla rozpacz,ze bedzie mala emerytura, a tu lans za taka cene? JAKIES PANSKIE PRZEMIENIENIE? JUZ pewna pani siedzi na garnuszku rodziny i kupuje na zeszyt!!!
  • ~malinovy
    (2014-12-01 11:20)
    Żenująca Marylka w "kreacji" o wartości przeciętnego trupa z polskich dróg, trzeciej kolejności odśnieżania... Ale każdemu wolno wprawiać mnie w zażenowanie...
  • ~maja
    (2014-11-30 08:31)
    Pani Marylo jest Pani wolnym ptakiem, zazdroszczę Pani tej wolności. My jak te szare kury zniewolone żyjemy wg narzuconych wzorów a kreatywność uważamy za szaleństwo. Mam nadzieję, że mając 100 lat nadal będzie Pani sobą i pokaże nam wszystkim, że można żyć inaczej.
  • ~@babcia
    (2014-11-28 14:05)
    ty stary trupie kup sobie okulary!!!
  • ~rush2010
    (2014-12-08 08:48)
    zaproście ją na koncert na cele charytatywne to zobaczycie jak i ile kosztuje jej występ gażę podaje przed występem nawet z biletów braknie inaczej nie wyjdzie prawda Pani Marylko
  • ~Czy ktoś jej w końcu powie, że trzeba się starzeć
    (2014-11-27 20:46)
    godnie, albo w domu!
  • ~Bartek
    (2014-11-28 08:23)
    A stęka ze ma 1000 PLN emerytury.
  • ~obserwator
    (2014-11-28 09:00)
    Śpiewa fantastycznie, ale z ubiorami czas się ustatkować bo zaczyna być niesmacznie.
  • ~wierny fan
    (2014-11-29 18:27)
    Nie podoba mi się - taka kokota! Brrr.
  • ~realista
    (2014-11-29 10:37)
    Szkoda,że do wielu znanych postaci nie dociera powiedzenie,że STARZEĆ SIĘ TRZEBA Z GODNOŚCIĄ! Często, na siłe odmładzające się nasze DIWY, wyglądają tak,że można je określić DZIDZIE- PIERNIKI>
  • ~Mamber
    (2014-11-29 11:05)
    Kochani, ciepła i elegancka sukienka w kolorze szarym :))
  • ~ja
    (2014-11-28 14:50)
    Za 8 tyś. samochód? To chyba jakiś stary grat pamiętający czasy PRLu.
  • ~holender iwan
    (2014-11-28 17:25)
    Wstyd jak ta perła PRL jeszcze chce błyszczeć , przerost formy nad treścią ,należy ustąpić miejsce młodej nowej generacji bo oni są zdolniejsi i bez protekcji wchodzą na rynek maja talent a nie układy.
  • ~Balbina
    (2014-12-01 15:29)
    Ehhhh znów stawia na przesadę, wygląda jak karykatura powoli... Na prawdę za tą kasę może sobie pozwolić na dużo korzystniejszą kreację, już nie mówię o sklepach typu Luxusowi, ale trochę klasy i dobrego smaku by się przydało...
  • ~southpole43
    (2014-12-04 04:41)
    Czasy sie sie zmienaja. Kiedys ta "wybitna gwiazda" zaopatrywala sie na Placu Ruzyckiego w uzywane ciuchy. No, nie po to aby je ubierac ale jak sama mowila do przerobek. Duzo taniej i zostalo na "jabola", ktorego wychylila na brudnej plazy w Sopocie z Vondraczkowa.
  • ~Gosc123
    (2014-12-10 02:18)
    Sukienka w wartosci samochodu? Przeciez zuzyty Trabant trudno nazwac samochodem a kuoic go mozna za mniej niz cene zdezolowanej hulajnogi.
  • ~Rush2010
    (2014-12-08 08:51)
    poszkodowana za komuny razem z Danielkiem prześladowani nareszcie są we własnym domu
  • ~buu
    (2014-11-29 00:40)
    sukienka ladna, troche jak obicie na kanape, ale szaliczek do niej mozna bylo sobie darowac
  • ~Polska Lady Zgaga, Matrona i BezNice Talentu
    (2014-12-15 14:26)
    Piszecie ze sobie samochod na grzbiet wlozyla.
    Lepiej jakby wlazla do bagaznika w samochodzie.
    Byloby jej bardziej do nalanej twarzy, obwislowsci i opuchnietych konczyn dolnych.
  • ~ala
    (2014-12-17 10:27)
    Wystąpi na koncercie charytatywnym i wpisze się w koszty.

Może zainteresować Cię też: