• ~Kasia
    (2014-11-07 15:33)
    Co za rożnica jakie, ważne że rodzą dzieci i są dobrymi matkami.
    ---
    JOOGLE - całe filmy i seriale online, bez logowania.
  • ~Należy poprawić podpis-
    (2014-11-07 19:00)
    - pod zdjęciem Anny Dereszowskiej. Ojcem jej dziecka jest Piotr a nie Andrzej Grabowski.
  • ~Pielgrzym Matviej
    (2014-11-07 14:03)
    Gdy kończyłem lata dziecięce,a stałem się młodzieńcem Tato przeprowadził zemną rozmowę.A sednem były słowa<< Matwiej gdy w łożu podoba Ci się garbata,szczerbata ,Ślepa ,to w momencie dania życia,, Musi Ci się podobać do końca Twych dni".A nakaz drugi to,,Mężczyzna ma głowę i główkę i tylko od Ciebie zależy kto tobą rządzi.".Nauczono Mnie szanować Kobiety ,gdyż niema Kobiet złych ,a tym bardziej brzydkich.Są Kobiety zadbane ,albo nie .Każda Kobieta porządna jest ,ale zdarza się że ma p... łajdaczkę. I tyle w temacie.
  • ~bere
    (2014-11-07 15:49)
    Na pewno postępowe europejskie, nowoczesne, odrzucają jakieś zabobony rodem z ciemnogrodu... ale byłyby jeszcze bardziej postępowe, jeszcze bardziej nowoczesne , gdyby żyły w związku jednopolciowym, gomoryckim. Lumpensalon noisilby je na rękach. z zachwytu.
  • ~kaska
    (2014-11-07 17:24)
    ale ta markowska ma dluga szczeke ...podobna do tatusia jak dwie krople wody
  • ~Jacus
    (2014-11-08 12:25)
    I w ten sposob dziennik mowi to nie jest atkie straszna nie wiedziec kto jest moim ojcem to moja mama jest taka glupia. Ze teraz nie mam taty.
  • ~PATERSSON
    (2014-11-07 18:31)
    tERAZ PATRZA KOGO NA DUPE NACIAGNAC JAKIS FRAJER DA SIE CHWYCIC NA TE ZARAZY PRZECIEZ TO PIGMEJKI
  • ~PATERSSON
    (2014-11-07 18:35)
    kASIA TY FRAJERKO PORZADNA MATKA JEST PRZY dZIECIACH A NIE CHLEJE PO BURDELACH
  • ~ironia
    (2014-11-07 20:36)
    No i co z tego? Katechetka w ciazy z konkubentem wyrzucona z pracy, w te strone idziemy?
  • ~Don Portabello
    (2014-11-07 06:24)
    Dziennik plecie bzdury. Jak pletwonurek mogl zrobic dziecko? Przeciez on zawsze w gumie