• ~max
    (2014-11-02 15:23)
    zwyczaje kolorowych
  • ~postepkroczy
    (2014-11-03 06:11)
    Jjak sie ma cialo , to trzeba je prezentowac? Znaczy polozyc sie na ulic I pokazac krocze? Wtedy sie nie jest katolickim zacofancem , tylko postepowym czlowiekiem zachodu? Bog stworzyl krocza, to dalejze , prezentujmy je, nie badzmy zacofanymi katolikami. Bog rowniez dal ludziom mozliwosc wyprozniania sie. Moze bys tak pokazal publicize, np na srodku rynku, jak to robisz? Przeciez dostales, taki dar, to pokaz swoja niezaleznosc. Katolickie zacofanie, chodzic specjalnie do toalety, jak jakis zacofaniec.
  • ~glews
    (2015-01-09 16:46)
    A co mnie to! Niech sobie fjuta z gumy przylepi zamiast nosa! Niech sobie założy obrożę i smycz! Niech robi co chce i tak czasu nie zatrzyma! Ludzie patrzcie jaki syf macie dookoła? To was nie rusza?
  • ~ecres
    (2014-12-14 16:13)
    dlaczego faceci są tak kompletnie ubrani?! może i oni zaczna coś pokazywać? jak równość, to równość, wydaje mi się że chłopcy są jednak w tym względzie troszkę mądrzejsi...i co wy na to?
  • ~vh
    (2014-11-26 17:02)
    Pelna zgoda z Zorro - ma ladne piersi i skoro faceci moga lazic z cyckami na wierzchu to nie widze problemu w tym ze ladna kobieta robi to samo - tyle w temacie... mamy rownouprawnienie a jak ktos sie podnieca widokiem cycka czy krocza to niech zazyje bromu...
  • ~amen
    (2014-11-04 07:23)
    powinni ją zamknąć. albo wysłać do Qataru tam by się nauczyła.
  • ~trybun1
    (2014-11-03 22:54)
    Już nidługo wywali na wierzch warginę! I będziecie piali z zachwytu. I kto tu ma nie równo pod sufitem?
  • ~Kielczanin
    (2014-11-03 22:17)
    Re: ~postepkroczy
    Połozenie się na ulicy i pookazanie krocza to dziś pewniejsza dorga do sukcesu niż jakieś tam ćwiczenia z muzyki, wielogodzinne szlifowanie umiejętności czy choćby talent. Żyjemy w XXI wieku! Dziś muzyka jest o kroczu, na scenie pokazuje się krocze, a taki Zorro, u którego krocze zlasowało się w mózgiem w jedno - cieszy się i płaci.
  • ~k
    (2014-11-03 22:07)
    a to jakiś nowy challange? Może jutro Niesiołek przyjdzie do Moniczki w spódniczce z trzciny i bananów?
  • ~jankop
    (2014-11-03 16:32)
    co w tym dziwnego dzicy kolorowi tak chodza u siebie