• ~Zorro.
    (2014-11-03 14:21)
    Rihanna ma bardzo ładne piersi i wygląda wspaniale . To jest jej sprawa jak się ubiera czy rozbiera jak nikt z organizatorów nie miał do Rihanny pretensji , co bym się faflunił , a przeważnie robią to ludzie którzy nie znają się na pięknie kobiecego ciała , już wcześniej wielcy malarze malowali kobiece nagie ciało.Recz gustu jeden lubi śliwki , a drugi , dziewczyny. I proszę was piszących nie zniżajcie się w wpisach do poziomu rynsztoka , więcej kultury i wyrozumiałość dla siebie i piszących.
  • ~max
    (2014-11-02 15:23)
    zwyczaje kolorowych
  • ~postepkroczy
    (2014-11-03 06:11)
    Jjak sie ma cialo , to trzeba je prezentowac? Znaczy polozyc sie na ulic I pokazac krocze? Wtedy sie nie jest katolickim zacofancem , tylko postepowym czlowiekiem zachodu? Bog stworzyl krocza, to dalejze , prezentujmy je, nie badzmy zacofanymi katolikami. Bog rowniez dal ludziom mozliwosc wyprozniania sie. Moze bys tak pokazal publicize, np na srodku rynku, jak to robisz? Przeciez dostales, taki dar, to pokaz swoja niezaleznosc. Katolickie zacofanie, chodzic specjalnie do toalety, jak jakis zacofaniec.
  • ~maks
    (2015-02-18 17:00)
    Tyle złośliwości z powodu pokazanych piersi i to nie w 100 %. .Pokazuje teraz puki jest młoda i ktoś chce patrzeć Jak będzie miała 60 lat bedzie za późno. Komu się nie podoba moze nie patrzeć-poco się stresować Afrykanki do dziś chodzą z gołymi piersiami i nikogo to nie gorszy-trochę luzu panowie i panie.
  • ~glews
    (2015-01-09 16:46)
    A co mnie to! Niech sobie fjuta z gumy przylepi zamiast nosa! Niech sobie założy obrożę i smycz! Niech robi co chce i tak czasu nie zatrzyma! Ludzie patrzcie jaki syf macie dookoła? To was nie rusza?
  • ~ecres
    (2014-12-14 16:13)
    dlaczego faceci są tak kompletnie ubrani?! może i oni zaczna coś pokazywać? jak równość, to równość, wydaje mi się że chłopcy są jednak w tym względzie troszkę mądrzejsi...i co wy na to?
  • ~vh
    (2014-11-26 17:02)
    Pelna zgoda z Zorro - ma ladne piersi i skoro faceci moga lazic z cyckami na wierzchu to nie widze problemu w tym ze ladna kobieta robi to samo - tyle w temacie... mamy rownouprawnienie a jak ktos sie podnieca widokiem cycka czy krocza to niech zazyje bromu...
  • ~amen
    (2014-11-04 07:23)
    powinni ją zamknąć. albo wysłać do Qataru tam by się nauczyła.
  • ~trybun1
    (2014-11-03 22:54)
    Już nidługo wywali na wierzch warginę! I będziecie piali z zachwytu. I kto tu ma nie równo pod sufitem?
  • ~k
    (2014-11-03 22:07)
    a to jakiś nowy challange? Może jutro Niesiołek przyjdzie do Moniczki w spódniczce z trzciny i bananów?