• ~facet
    (2014-10-06 08:56)
    plugawe zdemporalizowane stare babbsko
  • ~Bartek
    (2014-10-06 14:11)
    Mądra ,utalentowana aktorka. Bardzo wcześnie przestała grać role, których
    najważniejszym atutem była jej wielka uroda.
  • ~Bolek Walesa z Gminy Popowo
    (2014-10-23 14:58)
    Pani Ewo jezd Pani pienknom kobietom. Bendem palowac.
  • ~Witek
    (2014-10-23 04:33)
    Po co mi tu pokazujecie stara babe ? Niech sobie wyglada jak chce.
  • ~Drzazga 101
    (2014-10-10 13:07)
    "Doceniamy to, że aktorka nie wstydzi się siebie w naturalnej wersji!"
    Te, DOCENIACZ, zważ, żebyś w jej wieku nie wyglądał gorzej, kuervas ! Uważam, że komentowanie wyglądu KOGOKOLWIEK jest zwykłym, plotkarskim maglem i nie powinno się tego robić - przepraszam za wyrażenie - PUBLICZNIE.
    Hej !-
  • ~Beka
    (2014-10-10 11:55)
    Każda kobieta,niezależnie od wieku,jest piękna !!!
    Natomiast niektórzy internauci jak np. "adam" albo ""facet" lub "werwc" No cóż ,na śląsku mówi się na takich "ciule" Może to administrator w drodze wyjątku przepuści.
  • ~Van Gogh
    (2014-10-23 04:36)
    Polaki to zawistne wszaki.
  • ~adam
    (2014-10-07 08:58)
    Młodzeiż mówi na taki starczy biust jak tej pani "cyce" albo du.y.ponieważ przypominają ściśnięte posladki. Ta pani chali się tymi cycami a przecież to jest obrzydlistwo.Wyobrazcie sobie wylewajace sie faldy pomiedzy palcami męzczyzny go gniotącymi. Fe! ohyda. Oczywiście wszyscy sie zestarzejemy ale ta demobstracja u większości budzi obrzydzenie. Czas tej pani minął trzeba pomyslec o pampersach. Prawda jest wlaśnie taka choć bardzo okrutna!!!
  • ~ewa koby
    (2014-10-06 16:05)
    pani ewa kasprzyk ma substancje bycia over land tej substancji nie mozesz kupic ani sprzedac to genialne zjawisko ewa koby
  • ~tele-wic
    (2014-10-06 12:51)
    O co chodzi, wygląda lepiej niż większość o połowę młodszych tzw. celebrytek, które z taką lubością lansowane są przez różnego rodzaju brukowce ( Dziennik także powoli zbliża się ku mojemu ubolewaniu do takiego poziomu).