• ~dziewczę
    (2014-07-31 16:38)
    Przecież na każdym kroku - na ulicy, w tramwaju i autobusie - tysiące ładniejszych i zgrabniejszych Polek. I nie rwią sie do pokazywania, jak to - niezbyt urodne dziewczę
  • ~laska
    (2014-07-28 14:45)
    no sorry ale ona jest zupelniw pospolita tylko ma mamuske,ktora swiadomie rozbila malzenstwo i wlazla do lozka sw. pamieci Jackowi ,ale PAN BOG zeslal kare najciezsza dla matki.nie dziwi mnie,ze tak lansuje corke i jak zawsze nachalnie.to glowna zaleta jaka posiada.
  • ~tylda
    (2014-07-28 00:37)
    Żarty?
  • ~hehe
    (2014-07-28 07:58)
    Człowieku, weź ty idź do lekarza od oczu.
  • ~Mason
    (2014-08-13 10:01)
    skąd w was tyle chamstwa,stań przed lustrem i zobacz na swoje odbicie.
    .Podobno,,Zorientowany" leczy się na ..głowe.Każdy jest jaki jest , ty nie masz mamusi aktorki i z zazdrości wypisujesz te plugastwa nie znając tej dziewczyny-wstyd.
  • ~Wiesio 13 bicz na PISiory
    (2014-07-27 15:53)
    Alkoholik Kuroń też mógł być gwiazdą modelingu... jego "twarz" była wyjątkowo interesująca. Niestety nie był wstanie przejść jednego metra w linii prostej... niestety paradowanie na rampie wybiegu nie wchodziło w grę... no i to ryzyko zanieczyszczenia widowni wydzielinami gastrycznymi... mimo to szkoda !
  • ~henck
    (2014-12-14 10:45)
    Kareiera modelki szybko sie konczy zwlaszcza tych , ktore maja chude brzydkie nogi bo te naprawde "sexi" to chociaz znajduje prace zarobkowa w "shaw business"
    Czym chce zaimponowac corka pani Blaszczyk ? Po zdjeciu krotkiej spodniczki zostaje szkielet i rozczarowanie.
  • ~Preslej
    (2014-08-26 17:26)
    Teraz to wasze babcie , OK , jestem teraz dziadek Jennifer Lopez interesuje mię co nieco , jednak bzdur nie wypisuję na to co widzę wokół . Trochę umiaru ,Jesteście z naszych wspomnień , więc nie wymądrzajcie się .
  • ~Kolejnego....
    (2014-07-27 13:18)
    ...bachora lansujecie!! Niech najpierw skończy szkoły, zdobędzie zawód i niech się przebija tak jak każdy,zwykły śmiertelnik w POlandii. To, że rodzic jest znany nie oznacza,ze ich pociotki mają być POkazywane w mediach i lansowne! Psia krew! Celebrytów jak mrówek POtem, znani z tego,ze są znani i na chama wpychani przez media!! CO ONA POTRAFI W ŻYCIU ROBIĆ???!!!
  • ~marko
    (2014-07-28 08:21)
    MOIM ZDANIEM SPOKO LASKI MAMUŚKA NA SWOJE LATA NAPRAWDĘ FAJNA.