• ~lolo
    (2014-06-27 13:30)
    Przeciez ona ma ok. 70 lat cos takiego pukac to niestety nekrofilia
  • ~PATERSSON
    (2014-06-29 14:27)
    niech nie hanbi Nazwiska bo dostanie Ciupaga
  • ~LigaObronyChłopa
    (2014-06-27 23:49)
    Następna Ofiara tej JehowejBaby* - Też GO SPOPIELI - i zrealizuje ubezpieczenie - ten gość* już cieniutko się prezentuje - na pewno
  • ~edek
    (2014-06-28 09:28)
    Łobleśne jak sobie to wyobrażę...
  • ~Smakosz
    (2014-06-28 10:06)
    Widocznie lubi byc celebrytą lubi kase a chyba z obrzydzeniem te próchno ogląda nago paskudna jak noc listopadowa nadaje sie do szpitala geriatrycznego
  • ~jacek
    (2014-06-28 10:31)
    Zaangażowała go do promocji swojej "ksiązki"
  • ~PATERSSON
    (2014-06-29 14:20)
    Znajduje sie w 10 na miss BABY_JAGI
  • ~PATERSSON
    (2014-06-29 14:22)
    A ten fagas takie scierwo jak ta z kropki pod i
  • ~gadu
    (2014-06-30 20:39)
    Ile płaci za godzinę towarzystwa ?
  • ~srulzwadowitz
    (2014-06-27 21:58)
    ...antyk ...wariat oto ta para
  • ~Pol
    (2014-07-01 18:33)
    ludzie ! skąd w was tyle zawiści...
    człowiek ma również duszę a nawet ducha.spójrzcie w głąb siebie. Oo... nie macie przyjaciół... szkoda..
  • ~zum
    (2014-07-01 18:47)
    Chore i tandetne.
  • ~mmm
    (2014-07-04 07:12)
    Co za wredne wpisy!
    Jak stary facet obraca "wnuczkę" to wszystko jest ok.
    Jak aktywna , dojrzała kobieta spotyka się z młodszym facetem to wielki rumor.

    A te poniższe wpisy, ich intelektualny poziom, to efekt braku opartego na wiedzy wychowania seksualnego w szkole, to efekt rozmów o seksie na religii, z kolegami na podwórku.
  • ~grabarz
    (2014-07-04 08:01)
    Zewnętrznie mogła się odmłodzić,ale wątroba,serce,płuca,pochwa itp. brrr...
  • ~Lili
    (2014-09-21 13:06)
    Podziwiam ją, jest piękna i ma młodą duszę. Jej facet na pewno ją kocha. Też chciałabym przeżyć taką miłość. Jakie znaczenie ma wiek, kiedy rodzi się miłość?Jestem kobietą i mogłabym zakochać się i chcieć żyć z facetem, który jest 30 lat starszy. Dlaczego więc nie mógłby pokochać mnie facet o 30 lat młodszy. Miłość nie trwa wiek, może się skończyć, ale dni , które przeżyje się dzięki namiętnej miłości na zawsze pozostaną w pamięci, a życie tak krótko trwa.
  • ~taka prawda
    (2014-08-23 05:50)
    co za suzo to niezdrowo.. dajcie ludziom spokoj .. ta lafirynda z duzym cycem o niczym innym przez cale zycie nie myslala tylko o d.ym.aniu.. i tak jej zostalo az do usranej smierci .. co za glupia pinda!
  • ~krytyk
    (2014-06-27 22:48)
    dobrze sie trzyma stara pudernica
  • ~buee
    (2014-06-27 16:20)
    Ale ohyda!
  • ~Palec boży
    (2014-07-08 15:47)
    Agnieszka Fitkau-Perepeczko to taka prawdziwa AFRODYTA z wielkiej litery! Po pewnym sceptyźmie jakim napawala mnie jej nieco frywolna rola w serialu M jak Milosc (serial który moja kochana ciocia "przymuszała" mnie jakiś czas ogladac) zmieniłam całkowicie o niej zadanie. Mam w domu jej dwie książki i jestem nia zachwycona! Jest to prawdziwa kobieta WENUS i pomyslalam sobie ze ten typ kobiety jest prawdziwym RAJEM dla mężczyzny! Ona ma WSZYSTKO co zrobi męzczyzne szczęśliwym z nią . Jest piekna, zabawna, inteligentna, blyskotliwa, elegancka i jest wspaniala żoną!
    Agnieszka jest po prostu swiatowa! Jest wspanialą, elegancką kucharką i ma klase we wszystkim! Facet z nia u boku czy na przyjęciu nie moze nic innego tylko być dumny z niej jako zony!
    Kobieta jak Agnieszka powinna prowadzic kursy dla kobiet nie dających se rady z życiem, z miloscia, kobiet zaniedbanym po rozwodach, pelnym obaw kompleksow. Kurs u Agnieszki szybko by je postawił na nogi!
  • ~vis
    (2014-06-27 11:13)
    kasa robi swoje

Może zainteresować Cię też: