• ~szczera prawda
    (2014-02-04 20:06)
    "NIE POMOZE PUDER, ROZ- noo troche pomaga,aaalee szyja"sepa" zdradzi wiek twarzy-nawet baaardzo zadbanej!!!
  • ~bbb
    (2015-10-21 00:30)
    czy ta starsza pani to właśnie resich-modlińska? Powinna ustąpić miejsca młodszym
  • ~tele-wic
    (2014-01-31 12:48)
    Nie zgadzamy się z tak postawionym pytaniem, najwyższy czas odejść i zniknąć.Wielokroć odgrzewane kotlety stają się nie tylko niesmaczne, ale i trujące. Takich przykładów jest moc, straszące swoim wyglądem i nachalnością babska to Dowbor, Gessler, Rodowicz, Młynarska, Richardson, towarzyszka Kedaj-Lis, Olejnik i td.
  • ~gość
    (2014-02-02 15:04)
    E tam - wyglada na swoje sześćdziesiąt lat - zadbana,dobrze ubrana,ale twarz
    należy do pani w średnim wieku..
  • ~rozw
    (2014-01-31 23:41)
    do Max:
    To racja, kobiety nie powinny zmieniać nazwisk przy wychodzeniu za mąż, bo kobieta nie jest własnością męża, powinny one nosić swoje dwuczłonowe nazwisko składające się z nazwiska rodowego ojca + nazwiska rodowego matki (np. Kowalska - Wilczek). Mam nadzieję, że panie feministki wezmą to pod uwagę jako sprawę najważniejszą, bo kobiety nareszcie należy uwolnić od nazwiska swoich ciemiężycieli czyli mężów.
  • ~b. mąż
    (2014-01-31 15:43)
    Nie no jest OK, wygląda trochę lepiej od Oleksego.
  • ~Max
    (2014-01-31 16:19)
    Glupota i tani snobizm Polek osiaga nieznane wczesniej wyzyny. Kazda musi sie nazywac: Kowalska-Kurdybelska a juz najlepiej jak jakies cos z niemieckiego czy angielskiego. Na "szlachectwo" sie nie zarabia tym co miedzy nogami i zadne wielostopniowe nazwiska nie pomoga.
  • ~behaviorysta
    (2015-11-21 12:14)
    Modlinska musi machac rekami, inaczej nie umie mowic.
    To bardzo razi. Nikt jej nie nauczyl , ze gestykulacja jest w bardzo zlym tonie.

    Inteligencja mowi ustami a nie rekami!
  • ~Bezimienny
    (2016-08-15 23:29)
    Wygląda na minimum 65 lat, jeżeli do tego jej wyglądu użyto botoksu, operacji plastycznych itd, to ....szkoda słów, po prostu truchło nad trumną. Faktycznie się nie starzeje, ona dogorywa.
  • ~mariolka
    (2014-01-31 11:10)
    Wyjatkowo odrażająca baba ta Resich-Mądralińska