• ~kosynier
    (2014-01-23 15:19)
    została zauważona
  • ~lubiący operę
    (2014-01-21 14:41)
    pani małgorzato super kreacja i jeszcze piękniejszy śpiew
  • ~giacinto
    (2014-01-20 18:23)
    "Małgorzata Walewska ośmieszyła się strojem" ??? Porąbało was redaktorzy ???
    To wy się nie ośmieszajcie głupimi tekstami i jeszcze głupszymi tytułami.
    Głęboki dekolt ??? co wy bajdurzycie. I nie pytajcie głupio czy można "pokazazywać się w czymś takim", bo ja zapytam CZY MOŻNA COŚ TAKIEGO PISAĆ ???
  • ~Max
    (2014-01-20 20:05)
    pijani redaktorzy, Walewska miała przyjść w habicie, piękna acz odważna suknia niech wasze zony się pokażą, redaktorzy gustują w workach z cekinami a to jest wypracowana , pięknie uszyta suknia, Walewska g..na nie kupi jak Socha
  • ~Gogh
    (2014-01-20 20:14)
    to jest prawdziwa wieczorowa suknia i tak chodzą na wieczorowe gale kobiety na zachodzie a redaktorzy dziennika tam nie bywaj tylko bywają na galach u Michnika i u Palikota i dlatego krytykują bo nie wiedza co jest ładne, to jest kobieta z klasa, ale dla was klasa to Socha z butem w reku, Mucha w różowej kiecce no i czołowy amant Mozil
  • ~obiektywny
    (2014-01-20 20:19)
    Kreacja-owszem odwazna,ale tyle opluwania? Namnozylo sie "estetow" pozal sie Boze.Szkoda,ze nie mozna zobaczyc tych wystrojonych krytykantow.-moze mogliby rywalizowac ze strachem na wroble.
  • ~stachu
    (2014-01-20 20:21)
    dziennikarzyno , to jest elegancka kobieta w ładnej kreacji wieczorowej...
    wiek nie ma żadnego znaczenia jeżeli jest co najmniej jeden mężczyzna , któremu się podoba. mnie się podoba...więc spadaj ze swoimi ocenami...
  • ~Gosc
    (2014-01-20 20:42)
    pani Walewskiej należą się przeprosiny za niestosowny komentarz redaktora, tak postępują ludzie kulturalni, z klasa a wy?
  • ~Goya
    (2014-01-20 20:45)
    suknia piękna, piękny naszyjnik tylko jakaś niemota to opisała w taki sposób żeby ośmieszyć ale pani Walewska obroni się sama w przeciwieństwie do autora tekstu
  • ~..Gość 2
    (2014-01-20 23:40)
    Pięknie wygląda, szczególnie dobre ujęcie na zdjęciu nr.3. Szlachetne wnętrze wychodzi z Niej każdą cząstką Jej osobowości.