• ~marcelek
    (2014-01-18 21:58)
    przykre, ale teraz wygląda jak stara Barbie!
  • ~Polka z CANADY
    (2014-01-18 22:18)
    Mam 66 -wygladam na 50.Nn lotnisku w W-wie podczas odprawy panie nie sa dla mnie uprzejme.
  • ~tele-wic
    (2014-02-10 23:08)
    Przepraszam, a czym ostrzykiwano tę babinę? A może chodziło o ejakulację? Tylko skąd wzięto tak pijanego faceta, że nie wiedział co robi?
    Wymioty mam w gardle, jak oglądam takie poczwary.
    Do kruchty, do różańca ew. do wnuków. Tylko, że ten abnegat synuś tak cuchnie, że żadna baba mu da.
  • ~leośka
    (2014-02-11 21:57)
    Pani Kasi ostrzykiwanie zrobiło dobrze poprawiła jmage (imicz?) i zyskała na
    atrakcyjnośći ,przestała się głupawo uśmiechać i w moich oczach zyskała jako
    kobieta ,program prowadzi interesująco i okazuje sie że można wyglądać jeżeli nie na Piekną to chociaż interesującą bo rozmowy toczy interesujące więc tak trzymać
    i nie marudzić że nikt Pani nie chce jak ma sie coś do powiedzenia i troszke sie zmieni tu i tam to i program który Pani prowadzi staje się ciekawy ,Pozdrawiam
  • ~HenryAbor
    (2014-02-09 14:01)
    Moze w sumie byloby nieźle, gdyby nie 20 kg tłuszczywa na garbie, brzuchu i całej reszcie tego cielska!
  • ~,
    (2014-02-02 21:19)
    nic nie dało to ostrzykiwanie
  • ~tamara
    (2014-01-27 15:48)
    Ania, ja też skorzystałam z pozyczki w Open Finance na taki cel :) sama byłam na zabiegu wygładzenia czoła, bardzo mi przeszkadzały moje wielkie zmarszczki, wyglądałam jak staruszka...
  • ~bro.
    (2014-01-25 06:12)
    Buzie ma teraz podobnom do Putina ajajaja.
  • ~Debil
    (2014-01-23 02:14)
    Kasiunia fajna jest. Prawie jak żona mojego sołtysa. Ale Kasia ma nad nią przewagę, bo jest ruda. A rude są ostre w łóżku i na sianie też. Coś o tym wiem, bo dawno, dawno temu miałem rudzielca.
  • ~lidka
    (2014-01-22 17:08)
    mocno napudrowany pysk -normalnie jest pryszczaty