• ~xxx
    (2014-01-22 18:36)
    Co za idiota pisze te artykuły???
  • ~wilk
    (2014-01-16 19:17)
    ale łupieżu nie ma ,bo by było widać na czarnych rajtuzach
  • ~gość
    (2014-02-02 15:06)
    To nie rajstopy tylko legginsy...
  • ~to moje zdanie na ten temat
    (2014-01-23 10:08)
    wolnoć Tomku w swoim domku. Jak mamy się ubierać niech pokarze się autor /autorka/ tego artykułu, a czy my żyjemy w Chinach i pod dyktando takich osób jak autor lub autorka założyć powinniśmy wszyscy bez wyjątku szaro-bure kombinezony. Polska jest wolnym krajem i nic nikomu do tego jak się ludzie / aktorki, aktorzy, celebryci itd/ ubierają. W tym wypadku chodzi o wierszówkę za którą dostanie się pieniądze i o nic więcej.
  • ~jagoda
    (2014-01-23 09:47)
    Pani Sonia wyszła z domu żeby zrobić zakupy na targu, ale niestety trochę zboczyła z drogi.
  • ~kobieta
    (2014-01-17 08:36)
    dlugi sweter i rajstopy do tego dlugie buty normalne ja tez tak chodze ubrana a mam wiele wiecej lat i czuje sie fajnie
  • ~Jagna
    (2014-01-17 08:27)
    Koszmar! Szmira i bezguście totalne. Jak można tak się ubrać?
  • ~uśmiecham się
    (2014-01-16 22:52)
    Super pani Sonia nie ma problemu. celowo przyszła tak ubrana aby mieli wszyscy problem. Proszę tak trzymać.
  • ~moda
    (2014-01-16 20:57)
    Przecież to nie jest sweter, to jest sukienka z dzianiny. Sweter to jest ubiór który może sięgać tylko 20 cm poniżej talii ( sweter jest o wiele krótszy, nie przykrywa całej pu.py) a to jest o wiele dłuższe ma długość sukienki mini. Problem jest w tym, że autor tego artykułu nie zna się kompletnie na modzie damskiej i nie rozróżnia swetra od sukienki mini.
  • ~XXX
    (2014-01-16 18:57)
    "Ład i porzadek cnota miernot"- sentencja starożytnych Greków.
    Jest pani niewymownie piekna. Prosze nie czytać głupich zjadliwych komentarzy. prosze nie zdradzać siebie i zyć jak na artystkę dużego formatu przystało.
  • ~Aleks z Toronto
    (2014-01-16 23:38)
    Wyglada super.
  • ~sp
    (2014-01-16 12:12)
    Może lepiej zajrzeć pod kieckę- to się sprzeda
  • ~Gottlieb
    (2014-01-16 12:08)
    Co wy od niej chcecie, jak jest ładna, ma ładne nogi, to nie musi się stroić...nie szata zdobi człowieka. Super dziewczyna a nie jakaś lalka barbie...
  • ~Mark
    (2014-01-16 10:55)
    Już nic nie rozumie , parę dni temu była gwiazdą teraz aktorką brudaską, więc jak to w końcu jest, kto jest prawdziwą gwiazdą a kto byle jaką aktorzyną lub celebrytą , czy tak trudno jest napisać o aktorach którzy mają jakiś dorobek życiowy i mogą pretendować do gwiazd a nie windować byle kogo na piedestał.
  • ~AUĆ!
    (2014-01-16 09:52)
    pewnie się gdzieś łajdaczyła po krzakach ...
  • ~Gość
    (2014-01-16 09:29)
    BUTY ! jak tirówka biegająca po polach przy autostradzie gdzieś a SWETER jakiś wielki bo pewnie konkubenta wyciągniety z pod łóżka . CZARNE ! rajtuzy bo NIE PODMYWA SIĘ w bidecie i żeby brudnych nóg nie było widać. Na takiej uroczystości powinna być zawsze ochrona i regulamin co do stroju bo to przecież nie bal maskowy żeby jeszcze tylko biskupa z pastorałem wpuścić aby wykłady o pedofilii robił..
  • ~Sebastian
    (2014-01-16 09:33)
    Z tą torbą wygląda jak PRAWDZIWA TIRÓWA zbierająca surowce wtórne po rowach na poboczu.
  • ~No i co z tego
    (2014-01-16 15:39)
    z=bezmuzgowia daja glos
  • ~hehe
    (2014-02-15 16:49)
    Żeby nie wiadomo co na siebie założyła - zawsze wygląda jak z kołchozu.

Może zainteresować Cię też: