• ~xxx
    (2014-01-22 18:36)
    Co za idiota pisze te artykuły???
  • ~wilk
    (2014-01-16 19:17)
    ale łupieżu nie ma ,bo by było widać na czarnych rajtuzach
  • ~gość
    (2014-02-02 15:06)
    To nie rajstopy tylko legginsy...
  • ~to moje zdanie na ten temat
    (2014-01-23 10:08)
    wolnoć Tomku w swoim domku. Jak mamy się ubierać niech pokarze się autor /autorka/ tego artykułu, a czy my żyjemy w Chinach i pod dyktando takich osób jak autor lub autorka założyć powinniśmy wszyscy bez wyjątku szaro-bure kombinezony. Polska jest wolnym krajem i nic nikomu do tego jak się ludzie / aktorki, aktorzy, celebryci itd/ ubierają. W tym wypadku chodzi o wierszówkę za którą dostanie się pieniądze i o nic więcej.
  • ~jagoda
    (2014-01-23 09:47)
    Pani Sonia wyszła z domu żeby zrobić zakupy na targu, ale niestety trochę zboczyła z drogi.
  • ~kobieta
    (2014-01-17 08:36)
    dlugi sweter i rajstopy do tego dlugie buty normalne ja tez tak chodze ubrana a mam wiele wiecej lat i czuje sie fajnie
  • ~Jagna
    (2014-01-17 08:27)
    Koszmar! Szmira i bezguście totalne. Jak można tak się ubrać?
  • ~uśmiecham się
    (2014-01-16 22:52)
    Super pani Sonia nie ma problemu. celowo przyszła tak ubrana aby mieli wszyscy problem. Proszę tak trzymać.
  • ~moda
    (2014-01-16 20:57)
    Przecież to nie jest sweter, to jest sukienka z dzianiny. Sweter to jest ubiór który może sięgać tylko 20 cm poniżej talii ( sweter jest o wiele krótszy, nie przykrywa całej pu.py) a to jest o wiele dłuższe ma długość sukienki mini. Problem jest w tym, że autor tego artykułu nie zna się kompletnie na modzie damskiej i nie rozróżnia swetra od sukienki mini.
  • ~XXX
    (2014-01-16 18:57)
    "Ład i porzadek cnota miernot"- sentencja starożytnych Greków.