• ~olo
    (2014-01-15 22:06)
    Kto to jest?
  • ~~~~~~~~~
    (2014-01-15 10:48)
    Teraz to jest tylko kobieta podobna do Jenifer. Niestety...
  • ~Jagna
    (2014-01-15 12:27)
    Przecież ona nic nie robiła! Jak byk widać na zdjęciu 5 że wzdłuż grzbietu nosa biegnie ciemniejszy pasek podkładu a po bokach podkład jest jaśniejszy - stąd złudzenie węższego nosa
  • ~cap
    (2014-01-15 14:17)
    duży zad przy małych wymionach wygląda u tej kozy fatalnie
  • ~Mosze
    (2014-01-15 18:27)
    Wargi sromowe powinna pokazac zapewnie je tez poprawila...
  • ~gość
    (2014-01-15 20:23)
    Tyłek OK ale piersi z małe (w stosunku do pupy).

    ps. przy nosie nic nie robiła, jest taki jaki miała, to złudzenie jest tylko efektem makijażu
  • ~Jasiu
    (2014-01-15 23:43)
    Zmije popatrzcie w lustro jak Wy wygladacie moze mlode ale moherowe berety wygladaja lepiej od was.
  • ~Jaga
    (2014-01-16 09:16)
    No i redaktorek narobił zamieszania. Nos bez żadnych poprawek - jedynie pomalowany "zmniejszająco" co większość internautów natychmiast wychwyciła. Ale artykulik poszedł.
  • ~gosc
    (2014-01-16 18:50)
    popatrzcie w lustro na siebie !!! dajcie spokoj juz tym analizom,zacznijcie zyc swoim zyciem bo czas szybko ucieka ...a te chamskie komentarze niektorych swiadcza tylko o zerowym poziomie kultury ,szkoda nawet czytac takie uwagi niedouczonych gburów...pisza o tylku i wymionach a ciekawe co sami mają...na pewno kompleksy)))) cap zapewne ma małe...go ...)))) i sie mocno denerwuje dlatego)))))
  • ~Basiunia
    (2014-01-16 21:11)
    Zawsze ciekawiło mnie, że pomimo braku zmarszczek wyraźnie widać wiek. Zdjęcie twarzy JL pokazuje wyraźnie o co mi chodzi. To nie twarz 20 ani 30 latki, tylko 40 latki. A JL podobała mi się akurat zawsze - całe szczęście mojemu mężowi nie :)