• ~OSSA
    (2014-01-08 17:03)
    No fakt, jeśli naturalna. to przecięta.
  • ~cd
    (2014-01-08 22:01)
    bo ją niekorzystnie przedstawiacie Pippę należy przedstawiać od strony pipy
  • ~Anatol
    (2014-01-08 18:23)
    Chcemy zobaczyć autora lub autorkę tej rubryki! Wystarczy tylko twarz! a może podpisze się i poznamy imię i nazwisko! Troche odwagi!
  • ~xxx
    (2014-01-08 19:18)
    Jak na osobę z klasy wyższej średniej wygląda na dużo więcej lat niż ma. Siostrunia zresztą też.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-01-08 19:52)
    Mafia gejowska rzadzi Watykanem i kosciolem
    "Były żołnierz Gwardii Szwajcarskiej twierdzi, że otrzymywał seksualne propozycje od kardynałów, biskupów i zwykłych księży, kiedy był członkiem osobistej ochrony papieża" - napisał "The Telegraph".
    - Osoby stanu duchownego zalecały się do mnie ok. 20-25 razy - powiedział były gwardzista. Jego wypowiedź zacytował portal "The Telegraph". - Włączam w to sytuację, kiedy zostałem zaproszony przez jednego z kardynałów do jego pokoju w Watykanie - dodał.

    Według słów żołnierza "pewnego wieczoru, już po północy, ktoś zadzwonił na jego numer komórkowy". Człowiek, który do niego dzwonił, miał się przedstawić jako kardynał i poprosić, by odwiedził go w pokoju.
  • ~Felix
    (2014-01-08 20:31)
    Patrząc na najnowsze zdjęcia siostry księżnej

    O jakich zdjeciach jest tu mowa??...bo ja widze jedno w kilku odslonach
  • ~Malkontent
    (2014-01-08 20:20)
    ~Wiesio13 bicz na PISmatołki - głupiś trochę. Przeczytaj tytuł tematu.
  • ~ZbyszekD
    (2014-01-08 21:59)
    ,,Malkontent'' czy d... może przestać pierdzieć po grochówce? Nie. Durny leming też będzie ględzić od rzeczy, bo leming z założenia jest totalnie głupi.
  • ~Pipa od Piwa
    (2014-01-08 22:24)
    No i juz wszystkie polaczki płaczki i robole z proletariackim rodowodem sie odezwały, żeby przypadkiem nie przeszła bokiem okzaja ocenic kogoś urodzonego wyżej!
  • ~straszna ta "polska" katolickich
    (2014-01-08 14:13)
    polaczków,którym wydaje się,że są najwięszymi (c..j.mi tylko) sekującymi wiarą i ludżmi na świecie... Warto wiedzieć,że największe bandziorstwo po 1900 roku to "kościół" katolicki (rzymskocośtam).WSTYD !!! Neron powinien był zrobić to na co niestety go nie było stać i katolików jako jadło dla lwów (katolik i tak do innego niczego się NIE NADAJE).