• ~MELANIA LASKA 32 LATA
    (2014-01-02 08:02)
    TA BABA POKAŻE NAWET PI..KĘ BYLE ROBIĆ SOBIE PIJAR ALE KOGO TO BCHODZI ???!!!
  • ~WIELBICIEL
    (2014-01-01 17:13)
    Kinga Rusin - wspaniale umięśniona kobieta, której muskulatury mógłby pozazdrościć niejeden kulturysta, hałaśliwa mistrzyni autoreklamy.
    Jej dodatkowymi atutami są: uroda córy mongolskich stepów, donośny rechot, niezborność ruchowa, no i współpraca z tzw. służbami IIIRP.
    Uwielbiana przez pudelkowo-lemingowych odbiorców jej lepkiego myślowo-słownego budyniu, za inteligencje i kulturę podobne do ich własnej…
  • ~Cezary z Edmonton
    (2014-01-24 07:53)
    KINGA ZAWSZE BEDE CIE POPIERAC , JESTES WSPANIALA DZIEWCZYNA , ONI WSZYSCY TO PISZA Z ZAZDROSCI . NIE PRZEJMUJ SIE TYM !! JESTES PIEKNA I KULTURALNA I TO JEST WAZNE !!
  • ~Cezary z Edmonton
    (2014-01-09 16:51)
    KINGA RUSIN ZWSZE BYLA PIEKNA I PROSZE JA NIE OBRAZAC!! ONA ZAWSZE SWIETNIE WYGLADA!
  • ~Donek
    (2014-01-02 10:23)
    Oj widać na niej latka, to już nie ta dziewczęca buzia,
  • ~DOROTA
    (2014-01-02 09:10)
    JESTEŚCIE PROSTAKAMI.KTO WAM DAJE TAKIE PRAWO ABY BEZ POWODU OBRAŻAĆ INNYCH LUDZI???CZY ONA WAM COŚ ZŁEGO ZROBIŁA???ZAZDROŚCICIE JEJ KASY NIEROBY I TYLE.JEST FAJNĄ BABKĄ,WESOŁĄ,PROSTOLINIJNĄ A WY JESTEŚCIE ZGORZKNIALI.JEST ********* ZAWSZE UŚMIECHNIĘTA.WIELBICIEL WEŹ SIĘ DO ROBOTY-JESLI WYGLĄDASZ TAK JAK WYMOWNA JEST ROWNIEŻ TWOJA WYPOWIEDZ TO JA NAWET ZRZYGAĆ NA CIEBIE BYM SIĘ NIE CHCIAŁA.
  • ~dresiarsko generalska ta stylizacja
    (2014-01-01 21:54)
    Tu j-23 rozwiązał zagadkę jej bardzo specyficznej urody, redaktor Dziennika wyraznie zauroczony jej " tapetą" nie widzi nawet koszmarnego stroju w jakim się Kinusia wybrała do teatru.
  • ~styl okresla czlowieka brak rowniez
    (2014-01-02 00:54)
    skąd te prostaki w teatrze? jasne spodnie u faceta ZIMĄ? WIECZOREM? dresy u kobiety jako stylizacja - ludzie RATUNKU!!!
  • ~carlos
    (2014-01-01 15:32)
    Ile ta Kinia ma właściwie lat?Nie obrażajcie jej tak po chamsku przecież nic nikomu nie robi złego , jak prawie każda kobieta chce być w centrum uwagi.
  • ~kali
    (2014-01-02 06:28)
    Okropność! To co ta pani ma na sobie to wyjątkowe paskudztwo!