• ~bingo
    (2013-12-18 22:09)
    bo ja polak ******* ha ha ha
  • ~Gosc
    (2013-12-31 09:27)
    uczesanie na bok zawsze odmladza
  • ~Riwixxx
    (2013-12-19 18:28)
    Ma niezla figure.
  • ~Andre L-P
    (2013-12-14 13:15)
    po co Sharon przyjechala nagle do Polski? nic ja z tym krajem nie laczy ani zawodowo ,uczuciowo,czy zainteresowan kultura. Osoby b. znane pod roznymi pretekstami pojawiaja sie w nie typowym miejsu po czym znikaja jak kamfora w nie znanym kierunku.- Mija pierwszym okresie gojenia sie ran po skalperze (kilka tygodni) po czym delikwent, z dobrym makijazem moze juz blysnac nowym odswiezonym blaskiem i to moze byc przyklad p.Sharon Stone dopiero po roku gojenia sie ran gdy slad skalpela nie bedzie dla laika widoczny bedzie mozna oceniac "zdolnosc chirurga" . Pierwsze zdjecie z galerii moze wskazywac ze jest po zabiegu a rezultat mowi sam za siebie: Gdzie zabieg mial mejsce to inna" bajka".Regula Nr 1 top specjalisty to zachowanie dyskreji o wykonaniu zabiegu,im wieksza i dluzsza tym najbardziej znani politycy czy gwiazdy beda u nich pacjetami .W Europie w dalszym ciagu do takich miejsc nalezy F. i CH: Kliniki i nazwiska chirurgow trafiaja do zainteresowanych WIPow ZAWSZE po gruntownych rozeznaniach ich.srodowiska , NIGDY po przez prasowa reklama.
  • ~mm
    (2013-12-14 22:07)
    To zrobił foto shop. Jedno zdjęcie postarzył a drugie odmłodził i wyszła taka sztuczka - tryk fotograficzny.
  • ~Bader
    (2013-12-14 18:30)
    ~Andre L-P2013-12-14 13:15 czy rzeczywiście musisz pisać cokolwiek? A jeżeli już koniecznie, to czy aż z tyloma bykami? Skalperze !!! litości !!!
  • ~alf
    (2013-12-14 18:16)
    Andre - nie wiesz co niektórzy przy jej boku sie polansowali, takie polaczkowo i po naszemu celebra za nasze podatkowe pieniądze .
  • ~Andre z ciebie jest niezły "pacjęt"
    (2013-12-14 21:03)
    Zastanawia mnie tylko dlaczego ta zmiana nastąpiła po pobycie w Polsce, dlaczego ona dopiero teraz wygląda tak rewelacyjnie?
  • ~kal.
    (2013-12-14 21:10)
    ~Andre L-P Nie wiesz po co Sharon przyjechała do Polski ? Sharon Stone została laureatką Nagrody Pokoju. Odebrała ją podczas XIII Światowego Szczytu Laureatów Pokojowej Nagrody Nobla w Warszawie, nagrodzona za działanie na rzecz ludzi walczących z HIV i AIDS. Piszesz jakieś bzdury o operacji plastycznej i coś sugerujesz ? Dobry makijaż i zmiana fryzury czyni cuda,zwłaszcza przy takiej urodzie.Zdjęcie odpowiednio zrobione też wszystkiego nie pokazuje, ale przyznaję , że wygląda zjawiskowo.
  • ~ina
    (2013-12-14 22:31)
    re mm -sam jestes stary tryk