• ~stefek
    (2013-10-08 20:57)
    Straszne, że żona równolatka może się znudzić.
    Pozdrowienia dla pięknej Pani Barbary Sołtysik.
  • ~Zuzia K.
    (2013-10-18 17:52)
    Ło mamciu ! Najgorzej, gdy córka odziedziczy urodę po tatusiu, a rozumek po mamusi. No cóż, jakoś z tym żyć trzeba. Jedyna rada - uczyć się, uczyć się i jeszcze raz uczyć się (cytat, co prawda, z Lenina, ale tu trafny). Ciąganie dzieciaka po imprezach tylko mu zaszkodzi. Aby na tym zarabiać musi albo się roztyć do monstrualnych rozmiarów, jak niejakie /... - cenzura/, albo łazić z gołą d. jak /... cenzura/ albo opanować trick z puszczaniem zapięcia sukienki,, aby biust wyskoczył pod odpowiednim katem do starannie ustawionej kamery /jak ... cenzura/ - i tak dalej i tak dalej. Szkoda dzieciaka. Chyba jednak nie tylko urodę, ale i rozum ma po tatusiu. I dobrze. Powinna się uczyć i nigdzie nie bywać (poza szkołami i uczelniami). Trzymaj się mała !
  • ~olka
    (2013-10-09 00:15)
    nie trawię Ścibakówny, i jak ktoś wcześniej napisał - TĄ ŻONĄ była Beata Sołtysik, a dziecko, jak dziecko - piękności w niej nie widać, zapewne, jak dorośnie, będzie jeszcze bardziej podobna do swojego taty
  • ~fd
    (2015-04-09 08:14)
    nie lubię englerta, a mała to cały ojciec
  • ~obiektywna
    (2013-10-09 09:57)
    jak wnuczka,jak ona się czuje z tatą-dziadkiem wśród rówieśniczek
  • ~Sp
    (2013-10-11 23:59)
    Wygląda jak nieszczęśliwa sierota. Kto jest autorem tego głupawego tekstu?
  • ~Beti68
    (2016-07-21 23:20)
    Niestety, ona jest brzydka.
  • ~imgita
    (2013-10-08 20:00)
    Porypało was?! Dziewczynka jak dziewczynka.
    Nie widać, żeby była zachwycona trzaskaniem aparatów paparazzich... A rodzice też durni, ze dziecko na to narażają
  • ~Marek Praski
    (2013-10-08 18:28)
    Jaka ona sliczna ? Po prostu mala dziewczynka o przecietnych rysach ! Takich dziewczynek jest w Polsce na tysiace ! Czy ten debil , ktory dal taki tytul wie , co to jest sliczna dziewczynka ?
  • ~merni05
    (2013-10-14 21:26)
    Przeciez to dziecko ma mine nieszczesliwego dziewczecia !! Widac na sile zaczynaja mala targac po imprezach.Mamusia zaczyna po malu lansowac corunie .Zeby tylko mala nie wziela przykladu z mamusi i w przyszlosci nie wziela sie za czyjegos meza / slawnego / !!