• ~ewa
    2013-09-21 11:40
    Zdjęcie nr 2 i reklama pod spodem - "Problem ze stopami?" - obsmiałam się jak norka :))))))
  • ~olmaria7
    2013-09-26 18:37
    a właśnie, że wygląda lepiej niż 7 lat temu. Ma ładną fryzurę i zakryte uszy
  • ~fajna kobitka
    2013-09-07 09:37
    Bez przesady! to już starsza pani, nie nastolatka, odrobina tłuszczyku to magazyn młodości przydatny na starość (zmarszczki precz!)

    Ma zostać z twarzą anorektycznej jędzy na starość?
  • ~ikka
    2013-09-07 21:20
    kolo 40 zmienia sie przemiana materii, kobieta ma mniej energii, żyje spokojniej, je tyle samo więc musi utyć. w sumie fajnie jest byc mniej powabna, czlowiek zauwaza, ze liczy sie w zyciu cos wiecej niz uroda.
  • ~zenek
    2013-09-07 21:11
    Za rok będzie eteryczną beczką. Miodzio!
  • ~aneta
    2014-01-03 13:19
    pani Dominika jest aktorka zprawdziwego wydania umie grac w porownaniu z innymi aktorami w serialu "M jak milosc"
  • ~axe
    2014-01-06 18:02
    olmaria7- ona nie ma wyglądu!!!
  • ~Barbra
    2014-04-16 20:20
    Kochani 40,to jest mini wiek.ja jak miałam 40 lat wyglądałam taj jak wtedy gdy miałam 25,od 20 lat mam swoje ukochane ubrania9sukienki,żakiety itd)Dominika Ostałowska w wieku 40-lat,wygląda-dziwnie,grubo i staro.Jej twarz jest obrzmiała,a ona sama ciężka i nieciekawa.Kobiety-opamiętajcie się.Jesteście strasznie brzydkie,zamiast ładne,piękne i zwiewne.stajecie się horrorami.
  • ~Barbra
    2014-04-16 20:50
    Kochani 40,to jest mini wiek.ja jak miałam 40 lat wyglądałam taj jak wtedy gdy miałam 25,od 20 lat mam swoje ukochane ubrania9sukienki,żakiety itd)Dominika Ostałowska w wieku 40-lat,wygląda-dziwnie,grubo i staro.Jej twarz jest obrzmiała,a ona sama ciężka i nieciekawa.Kobiety-opamiętajcie się.Jesteście strasznie brzydkie,zamiast ładne,piękne i zwiewne.stajecie się horrorami.Przepraszam-serdecznie Panią Monikę Ostałowską,jej wygląd-to choroba tarczycy(niedoczynność)wierzę,że ta piękna i wspaniała aktorka,wróci do zdrowia.
  • ~antek
    2014-03-10 10:30
    Bierze sterydy tak jak Dorota Wellman i zaczyna wyglądać tak jak Ona.