• ~antek
    (2014-03-10 10:30)
    Bierze sterydy tak jak Dorota Wellman i zaczyna wyglądać tak jak Ona.
  • ~ikka
    (2013-09-07 21:20)
    kolo 40 zmienia sie przemiana materii, kobieta ma mniej energii, żyje spokojniej, je tyle samo więc musi utyć. w sumie fajnie jest byc mniej powabna, czlowiek zauwaza, ze liczy sie w zyciu cos wiecej niz uroda.
  • ~fajna kobitka
    (2013-09-07 09:37)
    Bez przesady! to już starsza pani, nie nastolatka, odrobina tłuszczyku to magazyn młodości przydatny na starość (zmarszczki precz!)

    Ma zostać z twarzą anorektycznej jędzy na starość?
  • ~renata portugal
    (2014-02-01 22:35)
    jakie przekwitanie,ona jest dobra aktorka ok ,przytyla ,no to co??? nikt nie jest doskonaly,bedzie chciala schudnac to schudnie.Ja zawsze wazylam 42 kg i czworo dzieci a teraz mam 60 i czuje sie swietnie i bez botoxu ladnie wygladam ,pozdrawiam Dominike ciaoooo
  • ~olmaria7
    (2013-09-26 18:37)
    a właśnie, że wygląda lepiej niż 7 lat temu. Ma ładną fryzurę i zakryte uszy
  • ~aneta
    (2014-01-03 13:19)
    pani Dominika jest aktorka zprawdziwego wydania umie grac w porownaniu z innymi aktorami w serialu "M jak milosc"
  • ~cziras
    (2013-09-07 19:15)
    "Dominika Ostałowska zawsze wyróżniała się eteryczną urodą" - gdybym sie nawdychał eteru to może i byłaby piekna.
  • ~Barbra
    (2014-04-16 20:20)
    Kochani 40,to jest mini wiek.ja jak miałam 40 lat wyglądałam taj jak wtedy gdy miałam 25,od 20 lat mam swoje ukochane ubrania9sukienki,żakiety itd)Dominika Ostałowska w wieku 40-lat,wygląda-dziwnie,grubo i staro.Jej twarz jest obrzmiała,a ona sama ciężka i nieciekawa.Kobiety-opamiętajcie się.Jesteście strasznie brzydkie,zamiast ładne,piękne i zwiewne.stajecie się horrorami.
  • ~bu ha ha
    (2014-01-07 18:27)
    Przecież ona jest w ciąży.
  • ~Barbra
    (2014-04-16 20:50)
    Kochani 40,to jest mini wiek.ja jak miałam 40 lat wyglądałam taj jak wtedy gdy miałam 25,od 20 lat mam swoje ukochane ubrania9sukienki,żakiety itd)Dominika Ostałowska w wieku 40-lat,wygląda-dziwnie,grubo i staro.Jej twarz jest obrzmiała,a ona sama ciężka i nieciekawa.Kobiety-opamiętajcie się.Jesteście strasznie brzydkie,zamiast ładne,piękne i zwiewne.stajecie się horrorami.Przepraszam-serdecznie Panią Monikę Ostałowską,jej wygląd-to choroba tarczycy(niedoczynność)wierzę,że ta piękna i wspaniała aktorka,wróci do zdrowia.