• ~sp
    2013-08-24 11:26
    Tani chwyt drogo sprzedany? Za co ludzie płacą?
  • ~Blazenada
    2013-08-24 11:15
    Why she did this? To receive more attention, therefore a money, she showed to strangers her vagina. Next time she should show her anal sphincter. Then she will be famous. But by the way, who is she?
  • ~glew
    2013-08-24 12:00
    Kupa pudru, makijażu! Kiedy się budzi wychodzi tyłem do łazienki, żeby nie patrzeć w lustro
  • ~Janusz N.
    2013-08-30 08:00
    Najbardziej rzuciły mi się w oczy jej gołe ramiona i nogi do kolan. W dodatku twarz odkryta! Bezwstydnica!
  • ~emmmis
    2013-08-26 06:52
    Każdemu się podoba gdy ładna, zgrabna itd, dziewczyna, kobieta chodzi w odsłaniającym więcej niż zwykle stroju. Gorzej gdy odsłaniać nawet plecy próbują osoby z krostami, pryszczami o brzydkiej zniszczonej skórze. Albo otyły brzuch z fałdami tłuszczu. Wtedy to jest nieestetyczne, niemoralne bo naraża innych na oglądanie krost, wrzodów itd...co u niektórych budzi obrzydzenie, dyskomfort.
  • ~Max
    2013-08-25 03:34
    Phi. tez mi sensacja dla doroslych - nikt kota nie widzial? Kobietka zgrabna, wszystko na miejscu, milo popatrzec ale to nie brak kontroli, to tak wlasnie mialo byc.
  • ~Iwona...
    2013-08-24 10:53
    Super laska! Z nieklamana przyjemnoscia wraz z moim partnerem zaprosilibysmy Ja do naszej sypialni! Hipokryci zas niech dalej opluwaja...
  • ~rozumiejący, współczujący
    2013-08-24 09:53
    ona ma twarz między nogami i dlatego tak się wypina biedactwo.
  • ~zbigniew
    2013-08-24 08:35
    To jest serial dla dorosłych ? jakiś żart? Nagie można oglądać po ukończeniu stu lat?
  • ~taka racja
    2013-08-24 08:30
    To największy dowód na to, że ona jeszcze nie jest siwa.