• ~zadbana 60-ciolata
    (2013-07-26 18:20)
    To niegodziwość pokazywać zdjęcie znanej aktorki , której poprawia urodę sztab ludzi i pytać dlaczego normalna, bo zapracowana ,wychowująca dzieci kobieta w wieku 55 lat tak nie wygląda.To reklama operacji plastycznych i nic więcej.
  • ~wiktoria
    (2013-07-27 16:59)
    PRZECIEZ ZOPEROWALA - WYPROSTPWALA NOS, POZBAWILA SIE tez ZMARSZCZEK - wyglada lepiej niz 20 lat temu.
    Bardzo DROGIE ZABIEGI i, KOSMETYKI, na cale naprawde robia cuda. Przykladem miej 65lletnia ciocia - wydaje fortune na kometyki, zabiegi w spa, masaze, mikrodermabrazje botoxy, kwasy hialuronowe 9 MA OGROMNAA KASE 0 czasem nie cos kapnie) etc etc - wyglada o niebo lepie, niz jak miala 40 lat ! Tak mowie jej byly maz i widza to wszyscy!! To zaden CUD, dobre jedzenie, sport, SPA, i te zabiegi naprawde pomagaja!!
  • ~Naparstek
    (2013-07-27 09:02)
    Nie znalazłem autora tytułu. Chyba powinien się ten ktoś podpisać publikując za Newspix te zdjęcia Moja znajoma ma 60 lat - pięknie wygląda. (Wszyscy: sąsiadki i sąsiedzi ja podziwiamy). zdecydowanie dla nas jest fajniejsza, bo czasem się do nas uśmiecha (indywidualnie).
  • ~kred
    (2013-07-29 18:44)
    Odpowiedź; bo zjadają za dużo mięsa,piją alkohole zamiast wodę mineralną ,są wiecznie ponure z wydłużonymi do kieszeni twarzami,palą i palą nawet na ulicach ,są grubokościste co by nadmienic.A przede wszystkim brak im własnej osobowości.
  • ~Zosia
    (2013-07-26 21:39)
    re:Tofik

    Na mozg ci padlo , idioto? Moze mi powiesz co ma piernik do wiatraka, a co odbieranie dzieci z przedszkola do kosciola i moich grzechow ???
    Alkohol, czy prochy?
  • ~siekiera
    (2013-07-26 21:48)
    Jeżeli Andie tak wygląda bez skalpela to super. W przeciwnym razie pan red powinien nas poinformować, jaka jest prawdziwa przyczyna jej wyglądu. Z drugiej strony podzielam opinie niektórych opinii, że w wieku 55 lat kobieta może wyglądać atrakcyjni. Żeby to osiągnąć, musi o tym pamiętać przez cały rok, nie tylko na tydzień przed wyjazdem na wczasy. Wtedy super dieta nie pomoże, nawet zaszkodzi. Moja rada - aktywny tryb życia, dobra dieta i pogodny stosunek do otoczenia. Szanowne panie. Więcej uśmiechu!
  • ~Zosia
    (2013-07-26 23:11)
    @ Tofik.

    ja naprawde nie zartuje, mam od kilkunastu lat sucha jak Sahara POchwe...
  • ~po.
    (2013-07-27 08:09)
    nie wyglądają, bo nie mają klasy na pielęgnację urody, zdrowy styl życia i sztab specjalistów
  • ~hanka
    (2013-07-27 10:05)
    Nie wygladaja, bo po pierwsze niemaja do tego zadnej predyspozycji. Poza tym angazuja sie w role babc i materk polek poswiecajac sie bez reszty dla rodziny. I takie meczennistwo, zreszta niepotrzebne, odbija sie na wygladzie.
  • ~maika
    (2013-07-28 23:34)
    A dlaczego pozostałe amerykańskie 55-latki tak nie wyglądają? Co za debilny artykuł.