• ~sliski
    (2013-07-22 08:47)
    Mniej analu a więcej oralu i sama waga przyjdzie.
  • ~kucharka Danuta
    (2013-07-24 07:47)
    właśnie bez make-ipi i starannie ułożonej fryzury wygląda super, ale jak ktoś chodzi na tak chu...we akcje jak ta Karuzela to niech się potem nie dziwi...
  • ~arthurgordon
    (2014-04-21 20:10)
    Jaka waga jest prawidlowa?Mozna by tej pani wstrzyknac kubel silikonu i upodobnic ja do sejmoego transwestyty.I po co?Ladna kobietka ta P Ch.
  • ~gadaczki
    (2014-04-16 16:37)
    A czy w TVP jest chociaz jedna w miare ładna i rozgarnięta gadaczka ? Nie ma.
    A jaka ohydna jest Hanna Lis, Agata Młynarska i te inne Tadle . Fe !
  • ~Drzazga 101
    (2014-03-09 11:12)
    "Już od dawna mówi się, że prezenterka ma problem z utrzymaniem prawidłowej wagi ciała"
    O Matko, faktycznie wygląda na zagłodzoną, kuervas.
    Hej !-
  • ~tele-wic
    (2014-02-10 23:36)
    Brawo Milośniku PRL-u!
    Nic ująć, sama prawda i tylko prawda. W uzupełnieniu dodam, że obowiązywały ponadto także Karty Mikrofonowe.
    A teraz? Jaki program, takie i badziewie przed kamerami.
    A Chylewska nie jest jedyna. Jej kumple z redakcji sportowej Szaranowicz i Babiarz, to jeden wielki jazgot i skowyt przed mikrofonem. W przypadku tego pierwszego, to nie ważne kto skacze, tylko wrzask ile metrów i kto skoczył w mistrzostwach w 1918 roku. Nie sposób tego słuchać!
  • ~TVP Info
    (2013-08-14 14:49)
    Ale i tak gorszego badziewia, jak te dwie pindy z Info TVP - to w najgorszej pipidówie nie znajdziecie. To dopiero przygłupiaste i wstrętne kreatury !
  • ~Amigo
    (2013-07-30 08:13)
    Piszecie i piszecie, napiszcie w końcu jaka jest prawidłowa masa ciała dla pani Chylewskiej, bo nigdzie o tym ani słowa.
  • ~Milosnik PRL
    (2013-07-28 12:22)
    Za tzw.komuny obowiazywaly karty ekranowe i egzaminy czy ktos
    posiadal np.radiofoniczny glos,prezencje,dykcje itp przymioty.I wowczas
    po zdaniu trudnych egzaminow,dopuszczano delikwenta na wizje !!!
    A dzisiaj ? Znajomi prezesa,znajome kierownikow anten itd.Chcac dlugo
    popracowac na wizji lub w ogole w telewizji trzeba odpalac pod stolem
    ze swojego honorarium dzialke dla dyrektorow programowych !!!
    Wszyscy z branzy to wiedza i jest o,kay!!! Na drogi samochod,wypasiona
    wille lub zaje...y apartament trzeba uskladac!!!Dlatego placcie abonament
    pokornie i systematycznie bez gadania !!!
  • ~i tak prawie TV nie oglądamy.
    (2013-07-26 00:06)
    Skąd oni te ludzkie badziewia wzięli do tej TVP ? Kraśko psychodeliczny- jego i Niesiołowskiego Powinien psychiatra zbadać. I ta z Telexpresu...ta mała z tym kretyńskim uśmieszkiem spode łba gdy w lewo do góry na pożegnanie zerka.